BGONAIR Live

74% от европейците вече гледат негативно на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

72
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бедняка бачкатор от ЕС, мрази бедняка бачкатор от САЩ, какво ли делят, при условие че решенията ги вземат онези отгоре.:))
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Между русия, китай и САЩ. Винаги. Ама винаги ще избера САЩ. Американците може да са ***. Може да са меркантилни. Обаче нищо не може да достигне нивото на античовечност на азиатския тоталитаризъм. За съжаление в България няколко поколения израстнаха с измислена история на Света написана в Москва и това и до днес дава отражение. Учителите по история в училищата са си деца на соца които освен съветския прочит на Света и Телеграм нямат друг източник на познания. А сега с руския агент Тръмп накапак
отговор Сигнализирай
70
Пловдив
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Повече са процентите , услужливо разни агенцийки помагат на така скъпите ни американски приятели !
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
След изпълненията в Гренландия интересно ми е кои са останалите 26%.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
И защо, съюзник и приятел са, не са враг.:))
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
С Дньом Пабевродой !
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
***, ше излезнеш из люлин да победоносничиш и тоо път нема да може да те опраиме с гувядата.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
***, гледаш ли парада по евробарометър?
отговор Сигнализирай
64
Ганьобарометър
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
"Евробарометър" отчита рязък спад в отношението към Вашингтон. 74% от европейците вече гледат негативно на САЩ. 93% от самите европейците отдавна възприемат негативно съществуването на ЕСссР. Дайош БУЛИЗХОД!!!
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Повечето европейски страни през ВСВ са били съюзници на фашистката ос Рим-Берлин-Токио, включително и България. Много от по-младите не знаят, но това е и причината София да бъде бомбардирана от англи-американската авиация.
отговор Сигнализирай
Новини