BGONAIR Live

74% от европейците вече гледат негативно на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
ватата са едни видни специалисти по кисело грозге. на бас че шест от 10 бабички в люлин ще са негативно настроени, а останалите няма да говорят български.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Разбира се и данъците - до 45% прогресивен данък в Германия, за да може да храниш брадатия си приятел докато той се оглежда в жена ти и в дъщеря ти! Съвсем скоро това ни чака и тук в България. Най-вероятно още следващата година. И да, Радев ще вдигне данъците!
отговор Сигнализирай
40
Христов
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
А колко процента от европейците гледат негативно на Европа няма ли да напишете
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: анонимен 33Не самобрутните заплати са по високи в САЩ, ами при еднакви доходи на немците им остават около 1/3 по малко нето. Другото се централизира и разходва не само за нужни дейности, а да храни мързелива ***, родна и придошла
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Овце пак ви залъгват, ЕС си е колония на Сащ, това няма да се промени, просто сега не си харесвате човека сложен за господар, като изберат друг след 2.5 години пак ще станете послушни роби
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Никой не гледа сериозно на Европа вече. В очите им сме само едни застаряващи и мрънкащи старчета. Пауни с претенции! Без никаква икономика. Някой ни сравняват със СССР (дори използват абревиатурата ЕССР), но сравнението е голяма обида за съветския съюз.
отговор Сигнализирай
36
ХиХи ХиХе Хахо
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
аз Вервам само на УрЗула, КалаЗ и МеЗола! тези 3 Жени назначени по Програмата за Равенство между Половете - наистина НаПравиха от ЭСССР Рай, а от ЕвроЗоната - мечтан Елитен Клюб, за който Китай и САЩ - тези *** - може само да си мечтаят!
отговор Сигнализирай
35
Немците,
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
с които общувам, на 95% са за руснаците и против О-крайненци. И затуй никой няма да вземе да прави проучвания на общ мнениепо въпроса. А истината е една- 1 народ, две държави с враждуващи политици. Които на днешния ден донесоха мира в Европа
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
"Рекордна подкрепа за обща европейска отбрана" Хахахаха рекодно желание да станете пушечно месо на фронта в чужда война докато някой милиардер става още по-богат
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Вие се смеехте на Меркел кога искаше да прави европейска армия и да напуска Нато за това я и свалиха и я изпратиха, в пенсия
отговор Сигнализирай
Новини