BGONAIR Live

74% от европейците вече гледат негативно на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен/54 "Сталинаска пропаганда," - що "Сталинска"? Не е ли европейска? Отговори плийз! ПП. В белгия в края на 60-те изказванията в Парламента им са копие на речите у нас. Само Големият брат е с друго име. Факт.
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен/55 "Проблема е, че и 90% от тия, дето са в ЕС, гледат негативно на ЕС." - защо да е проблем? ПП. У нас 90% гледат позитивно на ес и искат урсулата да ги управлява. Факт.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: без упойка/56 "Европа като цяло е провал в стремежа за демокрация и свобода" - ес никога не се е стремял към каквато и да е свобода.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Защото Тръмп им казва истината на некадърните роби. Факт.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Не знам какво празнува ЕС, след като трите страни с най-голям принос за разгрома на хитлеро-фашизма са Русия, САЩ и Англия.
отговор Сигнализирай
57
100%
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Аз гледам 100% негативно, заради шайката бандити облечени в лъскави дрехи. И само electric chair е спасението.
отговор Сигнализирай
56
Петров
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
веднага днесарите бгъ да взимат европейски грантове и да започват очернящ антиамерикански пиар, маскиран като журналистика - робовладелци, расисти, сексисти, убийци, империалисти, примитивисти,.
отговор Сигнализирай
55
без упойка
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Европа като цяло е провал в стремежа за демокрация и свобода.Миражни спомени от атинската демокрация залагат утопии бомби като на К.Попър за отворени общества, които съсипаха и малкото позитиви от християнството в Европа.Въоръжена и имперска, днес Европа се прави, че е научила някакъв урок, когато съсипа света и себе си в две световни войни.Нямаше как самият нов свят се притече на помощ на стария, но урок не беше научен.Поуките са , че благодарност към освободителя - НЯМА и няма да има.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Проблема е, че и 90% от тия, дето са в ЕС, гледат негативно на ЕС.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен***32 пластмасовите бутилки със закрепени капачки.
отговор Сигнализирай
Новини