BGONAIR Live

САЩ изпращат евакуационен полет за американци в капана на круизния кораб


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Американците ще кацнат във военновъздушната база Офът в Омаха, преди да отидат в новото, свръхмодерно отделение за биологично съхранение" ---- Карантината вече се казва "биологично съхранение". Не знам дали и т.п превод, но е много показателно.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
И факса има.:))
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Е то става вече смешно, смъртоносен вирус, ами малко вероятно е да се зарази човек от човек, ако няма близък контакт, ама много близък. Да си гледат котки, щото след някои и др действия на доброжелатели и котки няма да има и ще дойде царството на гризачите и влечугите, за да ги папкат.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Кой им вярва на САЩ. Опитни мишки ,само да не ги пуснат да заразяват и после да продават вакси. Уха, че и хотелски стай пет звезди.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Заразените ще ги пратят в Гуантанамо и ще ги ползват като биологично оръжие срещу Куба.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
WC на кораба е в морето. Заразават морските животни.
отговор Сигнализирай
Новини