BGONAIR Live

Круизният кораб с огнище на хантавирус пристига в Тенерифе за спешна евакуация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Гледайте котки или влечуги и плъхове нема да има, остатъци от храна на котенца и кученца и др, та да няма плъхчета и мишлета.:))
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не пътувай народее, стой дома, нема нефт, а зараза има.:)):)):))
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Какво ще стане, ако екипажът умре?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Луди ли сте? Потопете го с хората вътре.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Към 7-8 май 2026 г., според наличните доклади за огнището на хантавирус (щам Андес) на борда на круизния кораб MV Hondius (под нидерландски флаг), ситуацията е следната:Руски граждани на борда: В медийни съобщения, включително видео материали, се споменава, че поне един руски гражданин е бил на борда на кораба, като се предполага, че той е член на екипажа.Огнището: Корабът пътува от Аржентина и е засегнат от смъртоносен щам на хантавирус, като са регистрирани поне осем случая (потвърдени и под
отговор Сигнализирай
8
Бацо
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонименРазбира се третополов.Не се пени,сега другият месец-Юни е Прайда. Тръгвате от Княжевската градинка,после по Витошка,покрай НДК(внимавайте с параметрите,че падат). Потрай още месец,ще срещнеш някой готин юнак на Прайда.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Теория: Стига глупости фанал ги е скорбут, обезводняване и катуц, кисело зеле не са имали, плъхове у всеки кораб има.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Сега ще ги разкарват ,като панаирски мечки и ще заразяват наред. А можеше с една уж заблудена ракета всичко да приключи.
отговор Сигнализирай
5
Бацо
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: анонименЧиикиййй не люскам,люскам маммката ти.Дащна е(макар и грозна). От хонорарите й давам(след като ме обслужи),така имаш хляб на масата,да плюскаш.
отговор Сигнализирай
4
Q4N907
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Обикновено се разпространява от гризачи и в редки случаи от човек на човек.....а 8 са се заразили и вече трима починали....wtf как ще ги пращате по родните им страни да умират и заразяват , в кораба трябва да се изолират и с никой контакт. Това нарочно ли го правят....
отговор Сигнализирай
Новини