BGONAIR Live

Повече зрелище, отколкото мощ: Парадът на Путин показва отчаян и празен режим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

242
ДОЛУ ЦЕНЗУРАТА
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
зА РАЗЛИКА ОТ КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПРОПАГАНДА КОЯТО ПИШЕШЕ ПО ЕДНА ХУБАВА НОВИНА ЗА ЗАПАДА ПРИ ПЕТ ЛОШИ, ЛИБЕРАЛИСТИЧНО-ОЛИГАРХИЧНАТА ПРОПАГАНДА ЗА рУСИЯ ПИШЕ САМО ОТРИЦАТЕЛНО И НИЩО ХУБАВО.
отговор Сигнализирай
241
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 9
Путин като изкара военната техника на парада - защо плашел с оръжие. Като не я изкара - било отчаян режим. Ей, няма угода на либерастиите, няма!
отговор Сигнализирай
240
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонименЗлобар
отговор Сигнализирай
239
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: Хелоу КитиТъпанар
отговор Сигнализирай
238
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
вРЕДА АМА рУСИЯ СИ ПРИБИРА ТЕРИТОРИИТЕ И НАСЕЛЕНИЕТО А уКРАЙНА Е МИНУС 20 МИЛИОНА НАСЕЛЕНИЕ И МИНУС ЕДНАБЪЛГАРИЯ ТЕРИТОРИЯ...
отговор Сигнализирай
237
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Западната пропаганда ми е напълно ясна откакто при комунизма слушах тн Свободна Европа и Дойче веле. ПЪЛНИ ЕДНОСТРАНЧИВИ ИДИИОТЩИНИ ХАХАХАХА
отговор Сигнализирай
236
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
Русия си е добре вие си гледайте гарманска арапия.
отговор Сигнализирай
235
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 8
А къде е фашисткия парад в Киев на 20 април що са в бункерите и кензатт хахахаха
отговор Сигнализирай
234
Ти да видиш...
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 4
Никой след Ленин не е нанасял такава вреда на Русия , както го направи Путин .Моладец
отговор Сигнализирай
233
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 9
Евросъюза е банкрутирал, САЩ сащо. Затова виждат единствменото си спасение някакси да окупират Русия и да ограбват природните и богатства. С лафове за зелен преход, докарали две години поред катастрофални слани в България, от които ябълките са само внос западни от районите повлияни от Гълфстрийма да обират ни ама не си връзват бюджета. С батериите и фотоволтаиците пак не им излиза далаверата и се побъркват. а родните нпо предатели вият антибългарски по всички линии.
отговор Сигнализирай
Новини