BGONAIR Live

Спящият гигант на Европа се превъоръжава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

106
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
105
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен/103 "Срам за Германия. Има водеща роля в набутването на Европа във нова война." - немският про'с'так срама няма.
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
На гол тумбак - чифте пищови.
отговор Сигнализирай
103
Ха ха ха
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
За сега единствено политически диарии и перчене. С бягаща от страната промишлени компании, мързеливи мигранти и застаряващо население, каква военна промишленост тепърва ще създаваш. И то затънал в дългове които за момента са над 2.5 трилиона евро. Франция и тя така . Военна сила щели да стават. .хахаха. Да не отрварям приказка и за ЛИПСАТА НА РЕСУРСИ... Всички ценни минерали и метали нужни за работата на военната промишленост идват или от Русия или от монополиста в тази индустрия - КИТАЙ.
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Китай вече задмина Германия по технологии и качество.
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Срам за Германия. Има водеща роля в набутването на Европа във нова война.
отговор Сигнализирай
100
Запознат
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Защо сега? Русия в момента е исторически в най-слабата си позиция от последните 200 години. В момента Русия не може да подсигури сигурността на гражданите си, какво остава да напада... защо Европа се превъоръжава сега, да не би да иска да атакува и завладее Русия? Точно сега когато Русия стъпи накриво... не е честно!
отговор Сигнализирай
99
Пожелавам късмет
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
E хайде за трети път, да видим дали няма да е за щастие да спечелят най-накрая.
отговор Сигнализирай
98
истината
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
Браво на Германия. Имат водеща роля в защитата и сигурността в Европа.
отговор Сигнализирай
97
истината
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Добре че е Германия за да спасява Европа от нашествията на фашизираният диктатор путин.
отговор Сигнализирай
Новини