BGONAIR Live

Външният вид на Путин разпали нови конспирации


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Сайтчето Путин-Днес-БГ отново в основното си амплоа - всеки ден статия за Путин, нито ден покой. Всеки ден измислици... И какъв Путин сега, нали писахте поне 5 пъти, че е умрял? Сега бил отслабвал хватката си... Тези пропагандистки брътвежи са толкова изтъркани и смешни. Публикувайте ги в раздел за хумор.
отговор Сигнализирай
61
Гост
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
За годините си зелената друсалка от Кривой рог, е два пъти повече изхабен от Путин. Ама той си е наркоман мошенцето, та да внимава да не стане кат' на Джими Хендрикс работата, че тогава льошо за биг шопинг Еленката, а бандерите че го меткат кафевото прави. Но Джими поне е велик, а тоя си е просто дребен на ръст просяк.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
аре стига с тоя полуръст, като умре чак тогава пуснете 2 реда да го отбележите, стига толкова
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Давай следващата статия за Путин, че денят вече свършва. Поне десетина да станат за днес, напъни още малко..
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 2
Инна ли си,що за фльорца си да преписваш корекциите си върху президента на РФ.На кого искаш да се харесаш фусто?Толкова продажни *** се навъдиха в държавата ни,че намят вече чет.
отговор Сигнализирай
57
Пофиг
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 8
Слабо. Фронта се разпада и Путин е тъжен. Ще подпише позорна капитулация и Ще го представи като Победа по същият начин както е ръководител на фашистка хунта, но се мисли за освободител. Дед ***
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
С такива статийки резултатът от пропагандата срещу рашките е нулев.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
С всеки изминат ден видът му се променя. Като е почнал от Крим, Мариупол, Донецк, Лисичанск, Горловка, Бахмут, Авдеевка, Сума, Курск, Днепропетровска обл, запорожието, Купянск....скоро и Славянск...Все по-блед става, а още и краят не се види. Да му го мисли зелевия.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Няма българин,който да подкрепя бандеронацисткият режим
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Урките пък се друсат начело със зеления мушморок. И тръгват на просия.
отговор Сигнализирай
Новини