BGONAIR Live

Външният вид на Путин разпали нови конспирации


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Пед и Пед
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 4
Явно кръвта от рога на елени не помага вече. Време е да превключи на елетрошок от чипове за перални...
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: Констатация........ И особено , ако беше позволил на англета , американци и разни евро мераклии да разпарчетосат Русия , ,аправо щеше да е по - велик от предателя Горби !
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Начи, всеки ден убеждението ми, че "украинските" гумняpи са с IQ около това на фикус, се засилва.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
НАТО приключи, дотук беше. НАТО вече не може да предложи нито едно оръжие на Украйна което да обърние ситуацията, а и тези с които разполага, не са налични като количества, чака се години да се произведат. Могат да доставят само масово евтини дронове за Украйна. От друга страна постянно се увеличават военните възможности за отговори на Русия с нови видове оръжия, и това че не се прилагат (все още) зависи само и единствено от волята и решението на върховния главнокомандващ Владимир Путин.
отговор Сигнализирай
18
youtu.be/ixGM6WYc_UY
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Немският народ ще го обвинят за всичко!
отговор Сигнализирай
17
Ех...
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 8
До: анонименАбе котенца, какво се пънете, какво се хабите в късния следобед! Обичаме Русия както обичаме България. Съжалявам тези дето като злобни папагали само цвърчат и кълват. Русия си е Русия, а злобарите са си злобари...
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 5
На мисирките пак са им заповядали да пускат лицемерни пропагандни статийки за да хранят укропитешкият тролей
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 13
Дядо Вова е в началната фаза на мумифициране. Подготвя се да легне в мавзолея до Ленин.
отговор Сигнализирай
14
Гадни брюкселски лиц
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 4
А брюкселскте чиновнички и чиновници са направо облъсващи. *** усмивки, притворни физиономии, злоради и безчестни....Само безчестие и егоизъм излъчват, съжалявам да го кажа. А облеклото е като на униформени моливчета, или шпиц команда.
отговор Сигнализирай
13
Констатация
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 6
Рано или късно, всички диктатори свършват еднакво зле!!! А, можеше да остане в Историята на Русия като велик държавен глава ако не беше нападнал бУССР и се беше оттеглил през 2024 г.. Днес, в Русия го наричат "Обнуленный дедушка", заради поправката в Конституцията, която обнули трите предни срока и му даде право да се кандидатира за 4-ти!!!
отговор Сигнализирай
Новини