BGONAIR Live

Пет жертви след украинска атака срещу Воронеж ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Gogo
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 10
Що бе... по бтв казаха, че в улайна от началото на "войната" били загинали 200 и кусур цивилни укри (сигурно деца)? Да ви ___ и медиите!!!!@
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 15 Не харесвам 6
Инатът на Путин ,да не обявява капитулация ,доведе Русия до ужасна катастрофа и разпад ..Вече е късно и нищо ,не може да се направи ..Идват много тежки едари по цяла Русия !!!!!!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 13
13
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 3
Rusty Dagger или Storm Shadow? А може би ERAM?
отговор Сигнализирай
12
Слава Слава!!!
преди 1 ден
Харесвам 16 Не харесвам 12
Великите Украински герои разпраха задниците на блатняшките алкохолици.Рафинерии гърмят по цялото необятно вонящо блато наречено русия. Онзи късокрак кремълски диктатор се мести от бункер на бункер и скоро Китай ще има граница с Финландия. Само нашите изкъртени русофили още бръщовелят в несвяст за руска победа и разпад на Европа.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 20 Не харесвам 7
Сега Митя Мведведев ще обяви, как ще обстрелва Европа с ядрени ракети!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 18
Пръднали им на грездея ! Я погледнате Киев Днепр Харков днес в харков повече от 300 британски наемника заминаха безвъзмездно при Свети Петър . А утре в Киев ще *** като опърлени свинчуги като престигне Орешника
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 19 Не харесвам 3
Анталия, 10 март 2022 г., Лавров: "Ние никога не сме нападали Украйна!"
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 20 Не харесвам 7
Тия украинци как нападат невинна Русия, защо е тази агресия срещу Русия, не ги ли е срам? Румен Радев, министър председател на България
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 23 Не харесвам 10
Украйна разнебити цялата оръжейна и нефтопреработвателна промишленост на монголците .Бензин нет,завтра ракети нет...
отговор Сигнализирай
Новини