BGONAIR Live

Песков: Руският бюджет става все по-малко зависим от петрол и газ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Путинофилите ни се поизнервиха (31) Муууааааахахахахаххаааа.. А блатаната потъва по план!
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Пожелаваме ви все такава стабилност да имате :D
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
хахахахахахахахаха :))))))
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 13
Европейците вече имат двадесет пакета, с което се гордеят много. Това означава, че предишните деветнадесет са се провалили.В САЩ заявиха: Европейският съюз е загубил. Не се получи да се унищожи руската икономика. Нещо повече, ситуацията в страната е по-добра от тази в държавите, които налагат санкции.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
Нормално. Щото петрол и газ - нет. Украинците ви ги забраниха. Муахаххахааа
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ми, думнаха им рафинериите, кво друго да каже! Ако така продължава до края на лятото, есента ще е много интересна в Москва
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Няма как да си зависим от нещо, дето го няма.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Демек, разчитат основно на захарното цвекло и дървесината? Щото това им е износа - нефт, газ, дървесина и захарно цвекло. И един интересен факт: Русия е най-големият производител на захарно цвекло, но нямат завод за захар.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Арабите, които наричаме как ли не отдавна девирсифицираха икономиката и построиха чудеса. И живеят пребогато. Тези нещастия продължиха да си играят на територии и геополитика.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Няма бензин в Русия, няма проблем. Останаха им сърповете от СССР, ще жънат другарите, сноп след сноп. Всяка ожъната със сърп нива, прът, в колелото на Запада. А, с чуковете ще си разбият главите, че друга май трябваше да е Русия, през 21ви век.
отговор Сигнализирай
Новини