BGONAIR Live

Песков: Руският бюджет става все по-малко зависим от петрол и газ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Нормално! Все по-малко зависима е, щот вече нема...Мухаха
отговор Сигнализирай
20
Помня
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 12
Помня как акушерката преди 5 години се цепеше от трибуната на Европейския парламент, че Русия е в окаяно състояние, финансовата система е на командно дишане, икономиката рухна от санкциите, военните свалят чипове от съдомиялни машини да ги слагат на рекетите да воюват в Украйна. Следния въпрос имам тука: имаше ли досега поне един европеец - политик, учен, общественик, журналист, писател, артист или будни студенти да кажат - абе махнете я тая бе, разкарайте я тая улава баба бе!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
От Нигерия с нефт, се превърна в Нигерия без нефт!
отговор Сигнализирай
18
EUR капут
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 19
Еврото загуби близо 20% от стойността си спрямо рублата. Всички сайтове за валутни курсове са премахнали рублата да не се види позора на ЕС. Може ли някой да намери в интернет сайт за валутни курсове който показва курса на рублата, иначе има за рупии, за йени и за всякакви валути, а за рубла няма.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сайтът блокира неудобни коментари, под предлог, че бори ботовете. Изключително оригинален и новаторски подход.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Нефт, газ и, кво друго остана, ВОДКА! Да, със сигурност в момента в Русия се пие повече от всякога! Алкаж икономика не прави! Замина им флота, замина им Байконур, заминаха им рафинериите, заминаха им танковете, заминаха и доста млади момчета! Остана им един Орешник, водка, масов алкохолизъм и шайка ненормалници, като тоя Песков!
отговор Сигнализирай
15
Е!
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Че Русия и карфици не произвежда! Те винаги са крали всичко до което се докопат.
отговор Сигнализирай
14
Зозо
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Една дума изпъква в историята на Рашката - ГЛАД. Руский глад - безаналогов.
отговор Сигнализирай
13
Зозо
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 3
Хахахааа, а нафта имате ли да ожънете нивите бре Пес? :)))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
12
БИЛИ НЕЗАВИСИМИ...
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
1 МИЛИОН УМРЕЛИ И САКАТИ.... И ИМАТ НАГЛОСТТА ДА СА ДОВОЛНИ...... РОДНИНИТЕ НА УБИТИТЕ И ТЕ ЛИ СА ДОВОЛНИ..????
отговор Сигнализирай
Новини