BGONAIR Live

НАТО се готви за войни, водени от AI дронове, които ще съперничат на ядрените оръжия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Колко умряха от Ковид и колко от ядрен удар и последствията от него? А колко беше печалбата на бялата мафия от експерименталните ваксини?А колко бързо се появиха ваксините=ти да видиш нобелови лауреати
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Нациите без този тип [роечна] технология ще бъдат принудени да се присъединят към организация за сигурност на Русия, Китай и Индия или да приемат условията на агресора нато.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
ИИ бил голяма работа, ама само в глупавата пропганда на со*росните!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ало ти наричаш лъжа трърденията на бившия директор на ЦРУ за разработка на био оръжие във град Ухан/Ковида е бърникано по него от американци био оръжие/Чаиче а.всички да сме го прекарали а колко ще умрат не е важно
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Готви се на бавен огън маринован с херметическа тенджера.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Какви са тези измишльотини, бре? Дроновете ще носят химическо оръжие ли? Кое може да съперничи на един ядрен удар? Стига сте си измисляли! Сядайте да четете как се действа при ядрен удар на 400 километра.
отговор Сигнализирай
15
Пламен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не о на нашата територия, ***
отговор Сигнализирай
14
Наблюдател
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 6
НАТО категорично печели войната с Федерация! Москва гори,а в НАТО гледат световното.
отговор Сигнализирай
13
До 12
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 7
Русия я видяхме колко е готова за война
отговор Сигнализирай
12
аха...
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Русия и Китай отдавна са готови за война на дронове и със ИИ, пък и европата с тия икономически рецесии е с двата крака в блатото!....тъй че бай дончо хич да не си и помисля за такива машинации!
отговор Сигнализирай
Новини