BGONAIR Live

Москва алармира: Украйна е използвала ракети AGM-188 при атаката срещу Воронеж


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
лдйадлкад
преди 4 часа
Харесвам 14 Не харесвам 7
На нашите ***-русофили залповете на Аврора им кънтят в *** глави. Зомбираните рашани вече започват да се усещат, че Русия я чака съдбата на СССР и търсят възможност да избягат. Но никой не иска руснаци. Целият свят ги мрази защото са с имперско самочувствие и гол з.а.дник. Расия е едан кло.а.ка.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Дали Зозо се занимава с cognitive warfare като любител, или е добре заплатен професионалист?
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Един използва чужди дронове,друг чужди ракети, трети чужда армия...
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ега ги у съветските чикидрусяци те ще удрят а другите ще гледат, знаеш га!
отговор Сигнализирай
35
дo русофобът
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Днес да нямате all day free wifi в хосписа, че имате достатъчно време да ни запознаете с бълнуванията си?
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Така ли ?! Браво-браво , много хубаво ......Крайно време беше !!
отговор Сигнализирай
33
история
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Молодци....на Тръмпоча му се изчака чакалото.
отговор Сигнализирай
32
jjj
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонимен 26: "Украйна дърпа Европа към дъното", но Матушката затъва. Що тъй?
отговор Сигнализирай
31
Шломо
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Алкашите избиха сума ти невинни жени и деца а сега като подкараха да ги бонбят *** като ***!
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Както и сега щатите и западът видяха, че Русия побеждава и извъртяха дивия. Знаем колко много искат да разпърчосат РФ. Ама грешно са си направили сметките.
отговор Сигнализирай
Новини