BGONAIR Live

Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
ГАДОРЯН
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 7
На Путин ясно ли му е че ако не превдеме Киев, с Русия е свършено. По точно с целия свят, щото Сарматите едва ли ще останат неизползвани, както и краварските им еквиваленти.
отговор Сигнализирай
50
3333
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: Боби Бобчо много хвалиш, но от тук не мърдаш, знам.Твоите хора дават визи, ако споделяш ценностите им.Възползвай се!
отговор Сигнализирай
49
до Ганьо и перемогат
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
Що да не верваме, след като и руснаците го потвърждават!? Въобще "Духа на Анкоридж" е обладал дедушка Пу и Кремъл, те още верват, че Рижавия е техен човек, а на срещата на Г-7, според руски източници Рижавия е посъветвал Зеленобоба да бие оо-силно и по-смело по Русия "... отмечается, что в частной беседе на саммите G7 президент США призвал главу киевского режима смелее действовать против России. " Но вие не казвайте на Пу, че пак шъ го разстроите... -))))
отговор Сигнализирай
48
Боби
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: 3333 Ти знаеш ли какво е КОМФОРТ и СЪРВИС? Колко срува ГИГАБИТОВ ОПТИЧЕН ИНТЕРНЕТ в ЕС и РФ - РФ 10 а в регионите до 20 евра месечно ЕС от 20 у нас до 60-80 в западните страни. Цифровизция на правителството РФ, Естония и след това с огромна дупка всички останали вкл ние на опашката. В големите градове СЪРВИЗ има 7/24 включително РОБОТИЗИРАНИ ДОСТАВКИ. А нивото на сигурност... В РФ е както беше при Соца в 24ч мацките по минижуп пияни се прибират без проблем пеша до вкъщи...
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: Боби Бобчо, гледай в тубата, недей гледай във фейсбук, руснаците нямат интернет, той тръгнал да търси из фейсбук. И нали знаеш какво ще се случи с тоя дето ще качи във фейсбук такава неприятна информация за фашиста Путин.
отговор Сигнализирай
46
Ганьо и перемогата
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
още ли вервате ?
отговор Сигнализирай
45
Боби
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 5
До: 3333 Нарочно пуснах търсене в чичко гугъл: Намерих Едно изображение на сайт "facebook (Фейсбук)/kopeikata2/posts/цената-на-бензина-в-русия-достигна-до-115-рубли..." - мисля че линка сам говори за себе си...
отговор Сигнализирай
44
3333
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Вижте знам, че ви боли за любимата Русия в която никога няма да отидете защото я обичате от комфортния ЕС и не ви се ходи в мизерията.
отговор Сигнализирай
43
Батко Анал
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
Моят кинжал всяка вечер удря руси русофили. Хахаха
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Хубава работа върши тоя ръждясал кинжал. Путинските власти съобщиха за 5 загинали във военната фабрика във Воронеж, но все още има над 100 безследно изчезнали под развалините на работилницата за електроника на руските ракети Х-101 и Искандер-К. Тия ръждясали кинжали мисля че са над 3500 броя.
отговор Сигнализирай
Новини