BGONAIR Live

Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименТи какво очакваш - просто не ги чети !
отговор Сигнализирай
22
А. Майсторски
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Руцките зетвоенкори не са оптимисти като дрогаря боби. Само другарката путева още си вярва че ше пабеди, но си прави устенцата за преговори вече, но додето се накани, нейните боляри ше я свергнат поради пълна некадърност.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: Боби Боби, изглежда не разлираш че това са 160 батальона смъртници.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 8
Абсолютни лъжи! През надеждния щит на руския безаналогов С-400, нищо не може да премине! Небето на Русия е заключено!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 5
Русофилчета, как върви дебензинизацията на велика Рассия?
отговор Сигнализирай
18
Боби
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 7
До: А. Майсторски Когато(а не дали) се превземе района около Константиновка (последния огромен фортифициран район на Украйна) РФ ще има избор Или Одеса + Николаев+ Запоржие до Молдова(най-вероятно) или да продължи към Харков и Киев. По данни от интернет в района на Запорожие РФ имат 160 Баталиона които буквало седят диванчепраз - да стрелят както се казва за форма. Просто никъде по фронта няма толкова резерви струпани накуп.
отговор Сигнализирай
17
Радио Руанда
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Арестович каза на кримчани да напускат полуострова докато могат.
отговор Сигнализирай
16
Ха-ха
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Тръмпон като видя че Зеленски извади козове от ръкавите, му каза да цака яко кремълския насранковец.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименТи какво очакваш - просто не ги чети !
отговор Сигнализирай
14
До боби
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Нарича се ескалация, а не екзалтация. Недей да показваш колко си плиткоумен, поне ползвай думи които разбираш.
отговор Сигнализирай
Новини