BGONAIR Live

Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
До: а валякът си мачка9Как нищо бе!?Те алкашите вече я превзеха поне 3-4 пъти!После им я дават за малко на украинците и после пак си я вземат!Ох ох червени гладки мозъчета...
отговор Сигнализирай
10
Боби
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Значи ползването на тези ракети и Щорм Шадоу е несъмнена ЕКЗАЛТАЦИЯ на конфликта. НО Малко ФАКТИ: ФАБ 3000 са в серийно производство отново, ФАБ от всички класове (250/500/1000/1500/3000) се ползват ежедневно само от Су-34 по 2 ескадрили по 20 самолета по 1 до 4 бомби(ако са от по-малките по 160 парчета дневно сравнете с общо 3500 САЩ ракети) Герани 500+ Ударни Дронове с подържащи и Мюрета 800+ на ден. Добавяме ФПВ дронове ХИЛЯДИ(и от двете страни) + РФ Артилерия - СТАВА СТРАШНО
отговор Сигнализирай
9
а валякът си мачка
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
И отново нито дума за константиновка...
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 12
Малко му остана на Путин. Всеки момент ще се предаде. Още няколко удара по критичната инфраструктура и ще вдигне бялото знаме. Тя цялата Русия се издържа от няколко петролни полета, няколко тръби за газ, и няколко мини за полезни изкопаеми. Украйна вече удря по тръби и рафинерии, сега ще започне да удря и по мините. Русия ще бъде смачкана.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 4
Защо за втори пореден ден пишете простотии? Не е използвана тази ракета, а Storm Shadow, за което руски канали показаха и доказателства. Не знам защо продължавате да бълвате лъжи???
отговор Сигнализирай
6
Зозо
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
"Ръждясал кинжал" ......... Дай бележника Слаб /2/
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 13 Не харесвам 3
Човек четейки всеки ден за невижданите разрушения на които е подложена Русия ще остане с впечатление,че украинците вече аха-аха и ще превземат Москва,но поради някаква непонятна причина става обратното урките непрекъснато губят територии и смело отстъпват.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 7
Време е 0cpaйна да бъде изпепелена
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 9
До: Олег-И на милата ти мaйчuца и викахме 6латото
отговор Сигнализирай
2
Как
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 2
е пропагандата? върви ли, върви ли?
отговор Сигнализирай
Новини