BGONAIR Live

Само Путин е над него: Кой е "пазителят на тайните" на Кремъл и как западните служби го разкриха?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не разбирам нито смисъла от тези статии, нито от честотата им. Това поредните "данни от канал в Телеграм близък с военните и тайните слъжби на Русия".Ако беле 2007-***, да, но от тогава нешата се промениха. В службите не работят само хора на 65+, за които email е нова и заплашителна технология.
отговор Сигнализирай
13
Дурак
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Путин загуби войната, но не и Русия. Путин ще изчезне от сцената, това предполага историята на Русия. Военен ще сложи точка на войната с военни средства.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Пълни глупости
отговор Сигнализирай
11
09
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
Ставате смешни с такива публикации.Няма съвестен служител който да е на токова ниво и да споделя с близките си, да не говорим, че такъв бяга от социалните мрежи като дявол от тамян.Но,карай да върви.
отговор Сигнализирай
10
Пак
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
9
Факти
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
И западни служители са мишени ,така че не знам къде е новината тук.
отговор Сигнализирай
8
Гларус небесен
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Нужно ли е да четем докладите на Христо Грозев и руското му интимно другарче пред спонсорите за несвършената им работа. От първо лице ни обясняват как вербуват по интернет руснаци ама те освен да им вземат парите срещу сбор от неверни данни нишо не правят. Т.н. свободен журналист се занимава с отвличане на самолети и тем подобни щурутии. Меки китки работа не вършат. Успехите на розовата шайка на Грозев са точно 0. А парите които е изпотрошил - милиони!
отговор Сигнализирай
7
Сериозна болка
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
САЩ предупредиха ЕС, че американският втечнен природен газ може да бъде пренасочен другаде, освен ако Брюксел не облекчи планираните регулации за емисиите на метан. Министърът на енергетиката на САЩ Крис Райт заяви пред Bloomberg, че американският износще "отиде другаде", ако ЕС откаже да промени правилата, които трябва да влязат в сила през 2027 г. "Без смислена реформа на това правило, то ще причини сериозна болка в Европа и това е излишно", заяви Райт.
отговор Сигнализирай
6
Разкрития
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: НобиДа не би да си Васил Сивков от Райково, Смолян?
отговор Сигнализирай
5
Загрижен селянин
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: анонимен 4 ти вместо към Оруел не трябваше ли да четеш Маркс?
отговор Сигнализирай
Новини