IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сашка Васева с добри новини: Ще бъда жива, жива съм, здрава съм!

Туморът й е овладян, не растял

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

На скенерът никакъв растеж на тумора, тоест е овладяно положението на 100 %! Ще бъда жива, жива съм, здрава съм! Така музикалната легенда Сашка Васева коментира здравословното си състояние пред bTV.

"Чувствам се щастлива, че съм жива и здрава! Всичко е много добре! Развиват се добре нещата!", сподели тя. 

Васева разказа и за последиците от тумора, а именно загубата на зрението й:

"Това вече бяха последиците от това, което ми се случи... продължавам да се боря, но смятам, че ще се справя. Вярвам, че Бог ще ми даде отново щастието да виждам подробностите, да виждам красивите очи на дъщеря си! В момента зрението ми се подобрява, но все още виждам в мъгла и като на Фотошоп виждам. Не мога да отразя как се е отразило времето на някого, не мога да го видя. Виждам ги хората красиви, каквито ги помня преди 10 години", обясни тя.

Васева се лекува в Германия от близо 6 години.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Свободно време
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата