BGONAIR Live

Здравко от "Ритон" е в болница, дуетът отлага участия и концерт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Ангел лалов
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
ЗЗдравко,дръж се,привет от Момчилград,
отговор Сигнализирай
24
Itso
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Горкият, цял живот живя в срам защото жена му беше партийна ***, често са били викани на партийни купони да пеят заедно а после Здравко е молен да си тръгне и да остане само жена му.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Добре, че не е купил петметрова елха, сега можеше да е другаде,
отговор Сигнализирай
22
(COMEX)
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
А ,,Ритонката" не е ли била на близо да го хване и да го спаси?
отговор Сигнализирай
21
Олег
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Бързо възстановяване, Здравко! Чупил съм глезен, знам какъв ад е. Да се възстановиш като мен!!!
отговор Сигнализирай
20
Веса
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ех годините , Здравкооо !!!! Мислиш се млад не си преценил възможностите си ! Бързо възстановяване
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
18
БГ
преди 6 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Не мога да разбера, какво е това нещо да се снимаш от болнични легла, от масите, от тоалетната чиния за малко лайкове във фейсбук или инстаграм?! Наистина ли мислят, че на някой му пука къде си, как се чувстваш и какво си преживял освен на най-близките. Такава инфатилизация на обществото причиниха тия "социални мрежи", че ни превърнаха в пълни *** всичките!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Тоя е голям гадняр, но му пожелавам бързо възстановямване
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
На пияна глава е паднал от стълбата :)))))
отговор Сигнализирай
Новини