BGONAIR Live

Здравко от "Ритон" е в болница, дуетът отлага участия и концерт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Бързо оздравяване Здравко!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
До: анонимен 12// аре бе ти си като Равигор Попов. страхоте блуЕз издърпа."У сол Межор да се дръни некога добавка *** и Сол и па удри поне 4 пъти кога долно кога горно До и дО До и дО, и яяй Он оН Он оН, Ритон Бидон Балтон Балкон бегаите шо иде Дрон "
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
от музикална стълбица е паднал мхм...
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Реко да не е некой КиеФски Дрон налетел на нашио Ритон мислейки го за мини НафтаБидон, ОН оН ОН оН да е припева. У сол Межор да се дръни некога добавка *** и Сол и па удри поне 4 пъти кога долно кога горно До и дО До и дО, и яяй Он оН Он оН, Ритон Бидон Балтон Балкон бега шо иде Дрон
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
добре че не е завъдил журналистически рак с 30 килограмово отслабване за което се търсят 200 000 еФри за да го натъманят
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Златко The Кък от Ритон. Лежи у леглото и гледа на лаптопа на живо как жена му *** Чертният Питон на някой си Седрик Дижон футболист на Габон.
отговор Сигнализирай
9
ШараниНаПазараТукаНе
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Ух га у инситенту!Мили приятели днес бях опериран, след злополучно падане от 3-метрова Коледна стълба.Ако не е било украса на елха в двора се замислих колко ли му е висок тавана и дали ако има многоетажка се е наложило да кърти дупка за да промуши елхнята из отдолЕ над пода в горната одая.Ритнал здраво земята Зравко Ритоненио от стъ;ба 3 метрова. . . кокълчето го мани че покуцаш па че рипнеш да ритй.Море ти Паркинсоно си гледай, шо тия катетри и портове венозни и очен поглед, нещо гаче, а?ил ЪЪ
отговор Сигнализирай
8
Ернесто че Гъзара
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Жена му има големи цистерни но само той иска да цоца от тях. Дори и не направи свой наследник да цоца.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
до 5 Брат, на кака Катя дисагите даже й Карлос няма се наеме да ги вдига. Ще се изсипе горкия.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
той не налагаше ли жена си ппо типичен ориенталски маниер?
отговор Сигнализирай
Новини