BGONAIR Live

Кои държави се класираха след първия полуфинал на Евровизия? СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пълна боза.Единствената читава песен на Грузия не е минала Не щастници
отговор Сигнализирай
30
Гошо
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Поредната гей простотия.
отговор Сигнализирай
29
Политкоректен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това, което мога да кажа по въпроса е: щом са те дисквалифицирали на този псевдоконкурс, значи наистина си талантлив. Сега ще отида да прослушам внимателно всички отпаднали песни, сигурно са най-добрите. Ще чуя и тази на Естония, щом хората по-долу я харесват.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
опитвам се да намеря някаква песен на dara в която тя пее - но засега не откривам , вие знаете ли някоя ?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Какво значение има какво се случва в политическия проект на халтурата Евровизия?
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
ако изобщо някой си е направил труда да си пусне това бангаранга недоразумение сигурно се е хванал за главата в потрес и шок от чутото и видяното. направо закривай тоя конкурс ако всичките там са на това ниво , на което е и dara
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
че то ако става на въпрос по кръчмите и пиано баровете има много по-добри певици, от тези които ни натирят по телевизията - на истинска сцена между истински певици тая дара ще има да взима , сигурно ще се разреве хахахаха :D
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Бях гледал едно момиче Керана ( и космонавтите ) - та тя пее божествено , защо тя не е на евровизия а някаква парцалива пародия на певица ???
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
горката DARA - толкова е некадърна и жалка , направо нямам думи колко лошо ни излага пред света
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
защо израел участва , след като не се намира на континента Европа - защото имат negepacmka визия за света ли ? затова ли са между останалите евроатлантици - явно да
отговор Сигнализирай
Новини