BGONAIR Live

Кои държави се класираха след първия полуфинал на Евровизия? СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
щом ще участват 35 държави значи ние ще заемем почетното 36-то място
отговор Сигнализирай
20
хахаха
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
пускайте СМС_че дарето отече
отговор Сигнализирай
19
Шоу-пошлост
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Само да попитам в коя част на Европа се намира Израел,че участва в ЕВРОВИЗИЯ!Даже е класирана вече в десятката
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Винаги съм се чудил защо Израел участва в евровизия а не виждам да е в ЕС или дори в Европа.
отговор Сигнализирай
17
Geepyy
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Изтьркана и пошла това е Евровизия, а колкото до Дара и нейната песен- най-нищожното ниво на бг.
отговор Сигнализирай
16
Хейт
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Какво да ви кажа хора - няма такава гнусотия! Чист сатанизъм! Песните нямаха нито мелодия, нито пеене, нищо. Аз единствено запомних тази на естонките. Докато си вървя по улицата изведнъж се усетих, че си я тананикам. Естествено, тях ги прецакаха, ама всички сатанисти се класираха! Имах си хас Израел да не е на финал - то хората толкоз ги обичат :)
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Само 3 мин. гледах от началото на шоуто и като усетих намек за хомо семейството на клипа на първата песен смених канала. Не позволих и на децата си да гледат. Повече няма и 3 мин. да гледам тази простотия. Имам приятели хомо, но тук прекаляват с тази тема. С оглед на предните издания, не мисля, че нещо пропускам.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Имаме не малко добри певици ( които наистина могат да пеят ) - но евровизия не е сцена за таланти, а платформа за насаждане на сатанизъм и negepacmuя
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
българската представителка с английски букви DARA
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Прекалено много безлични песни има тази година. Единственото интересно нещо вчера беше акробатичното изпълнение между песните. Австрия показа отново пълна безвкусица в придставявено на изпълнителите с тези смотани грозни картички и дебилни водещи, особено мъжът. Успех на Дара!
отговор Сигнализирай
Новини