BGONAIR Live

Освиркаха Израел на Евровизия, виковете по-късно изчезнаха от записите ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Живея за да видя вашия край, вашата разруха и падение , края на Израел и неговото изтриване от картата от историята и от спомените на човечеството. А когато умра ще се върна от гроба за да довърша започнатото. Ще си платите за всичко мизерници
отговор Сигнализирай
46
Фак Йу
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не разбрахте ли, че никой не може да ви понася, целия свят ви мрази садисти, убийци, окупатори, грабители, крадци, лъжци еврейски. Вие сте зло и сеете омраза и поквара по света. Вие подготвяте света за идването на Антихриста. И кръвта на дечицата в Ливан и Газа е жертвоприношение за Дявола.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нищо ново! Цензурата е в целия ЕС! Това е Европейската политика! Свобода на словото съществува само в пропагандата!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
въобще не ни интересува
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Израел е на всичко европейско - шампионати, конкурси и не се представя никога от Азия. Обаче и Австралия какво прави на Евровизия, това съвсем не мога да разбера. Европа на три океана! :)
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Финландия води с голема преднина. Имат и цигулка.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Епа те превзеха Центъра на София под носа на власта - от Лъвов мост до Халите е страшно ,тумби брадясали ,берберници, кафенета - Няма мвр,данс,нап,хеи - Какво продават с Какво се занимават -или как викаше оня ми ти премиер "важно е ,че имаме дюнери". Кво ме интересува Израел ,зад тях е САЩ , кажете ми ние ние накъде сме ?
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ислямско-съветските лайняяяяя вече няма как да бъдат преки съюзници за да си помагат:)))))
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Туй европата вече е 80% муслеми ,така ,че нищо чудно !
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ще освирват Я,ми че то цяла европа вече е с *** , а забравиха за 7 октомври в Израел ,когато *** клаха ,изнасилваха , убиха 1500 Невинни Хора , отвлякоха 250 Човека -Деца ,Майки , Бащи ,Деди, Баби - Убиха брутално в плен семейство Бибас - две Бебета и Майка им .
отговор Сигнализирай
Новини