BGONAIR Live

Освиркаха Израел на Евровизия, виковете по-късно изчезнаха от записите ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Днес.бг
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 9
Двуличните прогресивни либерали позабравиха, че страните им са гаранти за примирието в Газа, подписано от самите тях. Позабравиха го в момента, когато Хамас ги излъга и им каза, че няма да сложи оръжието и вече подготвя следващия 07.10. Е, за Израел има един път - тоталното унищожение на Хамас, превантивни удари, евакуации и отстрел на терористи. Подвикнали били израелски певец на фестивал? So what.
отговор Сигнализирай
26
Ужас
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Еврочиновниците мълчат гузно за еврейските кланета в Газа, и не налагат санкции и забрани и затова се получава напрежение в цяла Европа.
отговор Сигнализирай
25
Констатация
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Нема нужда от викове и крясъци, Кармата достига до всички, днес пеят, утре ще пищят... , няма да им е за пръв път!
отговор Сигнализирай
24
а
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
хихи-ХАХО-и името ти такова-ами че те повече от половината население идват от Европа.Има много -и французи,и от Англия,и от Русия-милиони,както и към милион от България!Къде виждаш нередности????
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ционисткия екскремент пееше ужасно. Да ходи да пее на козичките в Израел. Спрете геноцида!
отговор Сигнализирай
22
ХиХи ХиХе Хахо
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
а аз дори НЕ знаех, че Израел бил в Европа и съответно участва в ЕвроВизия!
отговор Сигнализирай
21
Българинъ
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Песента и изпълнението бяха супер! Успех на финала! Купените удобни ***-отчета, скандиращи "Куиирс фор Хамас", са срам за цивилизация ни. Варварите, на които толкова симпатизират, ще им се отблагодарят по ислямистки рано или късно.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
когато протестират и срещу Хамас ще им повярвам
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Ислямо-марксистите са най вредните елементи:)))))))
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: дезинтегратор 4Трябва да си уникално *** за да не виждаш разликата между Израел и Русия!
отговор Сигнализирай
Новини