IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Преспалата с 1000 мъже не иска детето ѝ да живее в "британска мизерия"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Ахмед
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 2
Тази украинска Анаконда с която се запознах преди няколко дена на Златните и тя беше много възпитана и трудолюбива.Даже съм сигурен че е по трудолюбива от тази британка да ви кажа.
отговор Сигнализирай
50
Бай Шиле
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 0
Каква ти порнозвезда! Ние у нашто село по друг начин им викаме на тия. Но... Изключително важна новина, точно като за ТОЗИ новинарски сайт!
отговор Сигнализирай
49
Петьо Еврото
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 3
Мисля, че мястото и на тази почтена, високообразована и културна дама е в Русия!
отговор Сигнализирай
48
Да само си представе
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 0
Прибира се, а мъжът я пита : Как беше днес на работа , скъпа? Имаше ли много хора?
отговор Сигнализирай
47
дедо ви
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 0
момата се е лашкала за спорта ( професията и на порно звезда няма значение , просто работа ) наще за пари . а ся кажете как да им викаме на наще известни моми ?
отговор Сигнализирай
46
Ха ха ха
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 0
Що за клепоух гльомар трябва да си за да си изтеглил билетче с номер 999, да ти се налага да чакаш повече от 10 часа за да боцнеш 2-3 пъти в "пещерата" на тая, преди охраната и след 10 секунди евваане да те изрита за да извика следващия? Ахахахахаха. Тая може да е кууха по цялата глава , ама тия дето са се редили на опашка и са чакали с билетче са по-глламави и от нея.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 1
Евреите обвиняват древните гърци, че са развратили техните прародители, които били толкова впечатлени от ултра модерната Гърция, с нейните сгради, наука и изкуство, театри, амфитеатри, мислители, филосови, гимназиуми и фитнеси, където се налагало да ходят голи и да стават хомосексуалисти. Настанал пълен разврат по едно време.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 0
Голям Вълкодав е мадамата
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 1
евроаталнтическа рулетка, спиш с 1000 мъже и каквото ти се падне дете
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 5 Не харесвам 1
Д.ШИШИ : някаква спала с 1000 мъже, а аз спах с 7 000 000 българи и им хареса!
отговор Сигнализирай
Новини