BGONAIR Live

Карл Маркс е бил прав: Религията е "опиум за народа", действа като хероин и морфин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Шанс
преди 17 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Религията е програмиране за неинформирани . Същото е като ежедневната програма за оцеляване на жените : Жената, децата ,жената ,децата ,страхът ,парите,жената,децата ., Всичките Господи са си тука ,но не и ако не им разрешат Жените,децата ,жената,
отговор Сигнализирай
51
До авторката
преди 19 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
До сега мислех че просто си объркана.С тази статия доказваш колко си морално сбъркана
отговор Сигнализирай
50
НЕРОН ШЕФА НА МАРКС
преди 22 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
ИМПЕРАТОРА ПЕТ САБИНА ПОММПИЛИЯ ПЕТ НЕРОН 5 май ПЪРВИ Е ГОЛЕМИЯТ АТЕИСТИЧЕН ШЕФ на ПСИХОПАТА КАРЛ МАРКС!Целият Близък Изток заедно с юдеоеврейските бунтовници бяха заклети почитатели на Нерон Първи но в останалата част на Римската империя НЕ ГО ХАРЕСВАХА и си го свалихме от власт " твърди автентичен документ на 2 000 години!АТЕИСТА НЕРОН Е ПОДКРЕПЕН ОТ АТЕИСТИЧНИЯТ ЕВРЕЙСКИ БУНТ от 67 година е ВЕУИКИТЕ ТАЙНА НО СИ ИЗЯЖДАТ ПЕРДАХА
отговор Сигнализирай
49
Карл Маркс
преди 23 минути
Харесвам 0 Не харесвам 2
Затова дечица, учете Корана и вървете по пътя на пророка Мохаммед!
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 28 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
А ако е вярно че в това нещо е набъркан и ИА.Жална ни маика Матрицата ще ни се види маичина песен
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 31 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ама верно Витанов ще се окаже тотално прав.Либералите гледат да изтаковат маиката на всички йерархични структури на обществото ,за да могат да крадът по лесно.Кво е това държавата =вие сте граждани на света ,кво е това семеиството ето ти и ЛГБТ кво е това религията атеисти се манипулират по лесно
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 36 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
А комунистите, които вярвали в светлото бъдеще на комунизма-***.зм.а, и 45 г са развявали червеното знаме, благославяйки майката-партия, какъв синдром е.....Но по-късно са се излекували тия същите, и са прегърнали "ценностите" и демокрацията, и сега вечно наведени на задна скорост пред господарите си.
отговор Сигнализирай
45
До 43
преди 42 минути
Харесвам 4 Не харесвам 1
А като видиш Лама Асен как се чувстваш бе пaдеpyг
отговор Сигнализирай
44
До 43
преди 47 минути
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ти природно ли си толкова npocту или го тренираш усилено бе тролей жалък?
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 48 минути
Харесвам 2 Не харесвам 7
Аз дори като видя патриарх Сатанаил по телевизията и веднага се чувствам като тежко дрогиран.
отговор Сигнализирай
Новини