BGONAIR Live

И бежанците не щат в България... едва 4-има идват у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

74
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Значи реалните бежанци са били 4...
отговор Сигнализирай
73
Танасикус
преди 10 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Слушах днес в колата радио и казаха, че в Германия има 65000 малолетни имигранти и издръжката на всеки един на месец била между 3000 и 5000 евро. Но тъй като били недостатъчно немското правителство отпуска допълнително 2,2 милиарда евро за тях. Нямам какво да добавя.
отговор Сигнализирай
72
цък
преди 10 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
И бежанците не щат в България...-------------------))))))))))Родната Мизерия ще се окаже нашето спасение!?!?!?Е, Всяко зло - за добро!!!!!))))))))))
отговор Сигнализирай
71
Варна
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Елате да метете улици за 300лева на месец.Какво правите в Германия....безплатни жилища,безплатна вода,безплатен ток и 2500 лева кеш...да си имат джобни.
отговор Сигнализирай
70
ъг
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Заразата плъзва навсякъде
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Ми хубаво! То и ние не ги щем :)
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 23
*** пак плюят България. Само бой ги оправя, стават като памук!
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Е,най-после от океана от лошотии поадрес на България,да изкочи нещо хубаво!Харизваме нашите "квоти" на шмъркелица и предназначената и за боядисване подопечна територия.Както се казва,"честито и" и да и се (по)връща многократно!!!Е,хитри фашаги - "хитрата сврака,с двата крака"!Да ви видим сега "производителността",като ви дойдат гладните мързели и си потърсят правата.Не всички са *** като нас,да бъдат вечно крадени,вечно назидавани, вечно унижавани и да се свиват!
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
И какво не им харесва в Бг имаме толскова мнго минарета а те не щат
отговор Сигнализирай
65
ЕС - САЩ
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
A за USA няма ли мераклии ? Там е най-хубаво !!!
отговор Сигнализирай
Новини