IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Европа към работниците си: Преквалификация или изоставане


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

184
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
И това важи най-вече за въгледобива.
отговор Сигнализирай
183
Жиката
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
9 милиарда човечета. Всеки иска да потребява,ама Западняка иска най-много.За да има за него ,другите трябва да мизерстват,но всичко се прави под лозунга ,"човешки права,"
отговор Сигнализирай
182
хихи
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Санкциите срещу Русия явно дават все по-добри плодове.
отговор Сигнализирай
181
Краят е близо!
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Краят на тази цивилизация ще завърши с третата световна война. Навсякъде се вижда че тази индустриална цивилизация вече е изчерпала своят потенциал. Най ясно това се вижда по мечтите и целите на хората. Вижте какви бяха те преди 50 години и какви са сега. Всичко приключи скоро след "ходенето" на Луната. Ами то е пълно падение. Хората вече не мечтаят. Няма и как защото има колективно осъзнаване на истината че планетата ни е затвор с ограничени ресурси от който ние никога няма да се измъкнем.
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Роб до гроб на банките , роб до гроб на образователната система..
отговор Сигнализирай
179
Все тая
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
До АнонименКапитализма вече е болен и не дава нищо.Колкото и да си квалифициран прословутия запад гледа да плаща минимални почасови ставки. Да не говорим за наемите в САЩ и Западна Европа.Един приятел в САЩ беше питал един бачкатор американец той му каза, че 70-те и 80-те години на миналия век са били хубави работиш тежък физически труд взимаш $1200 - $1500, плащаш наем $170-$220 на месец. Сега този филм го няма. Сега работиш изкарваш заплата X, те ти искат 80% от нея за наема... без коментар!
отговор Сигнализирай
178
Консомолез
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Европейския съюз ми на помня на друг съюз започващ с СС.р . Комунизъм налаган в лъскава опаковка хахахах спете спокойно деца нали така пееше един кирлив сеседар
отговор Сигнализирай
177
Истинско ИТ
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Аз Станах Овчар още преди 10 години по Съвет на ТикВун - сега съм Добре, Мляко, Сирене, Вълна - бол!
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Другаре, да живей труда
отговор Сигнализирай
175
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
До Анонимен 174 : Че Динко е светец. Направи Чудо - накара безкракия да проходи! И за по-малки чудеса са канонизирали светци!
отговор Сигнализирай
Новини