BGONAIR Live

240 евро струват шезлонг и чадър край "Свети Стефан" в Черна гора


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Въпрос
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
А на Албена е тази ли година по традиция водата ще е зелена мътилка с green algae?
отговор Сигнализирай
11
До 10
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
В Аликанте са по 45-60 нощувкитте.Аз платих 45 евро.
отговор Сигнализирай
10
Бако
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Нормално да е 240евро.Какви хора ходят там и колко струват нощувките на острова?На Слънчака са по 60 ,но поне си имаш и мазут по плажа.
отговор Сигнализирай
9
123
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Това е някакъв фейк нюз. В Сан Ремо комплекта с 22 евро
отговор Сигнализирай
8
ПРИ НАС Е СЪЩОТО....
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
А У КАУФЛАНД Е ЕВТИНДЖОС
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
За 240 Евро човек може да си купи хубав дървен шезлонг и чадър. Хората явно дават тези пари не за да се чувстват комфортно, а от суета. Същите пътуват до Дубай за селфита и БимбоТок присъствие. Аз не виждам нищо лошо в това повърхностните хора да си плащат данък за ексхибиционизъм.
отговор Сигнализирай
6
Да ама
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Как след толкова години, даже Черна гора се превърна в световна туристическа дестинация, а ние къде сме? Хората ходиха първо в Гърция, после Турция, накрая даже Хърватска, Черна гора и Албания! А при нас от година на година става по-зле с отлив на туристи и отвратително отношение и цени за нас българите, които се опитваме да поддържаме родния бизнес. Евала на братята черногорци че се научиха да правят реклама и туризъм (даже повечето европейски полети не са директни и пак успяват!)
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
За един час :))
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
С парите от един шезлонг можеш изхранииш 10 гладни деца за един месец.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Абе според българската поговорка, кой беше лудия? Този който яде баницата или този, който му я дава?
отговор Сигнализирай
Новини