IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Баба издъхна на метри от секцията, отивала да гласува


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До Анонимен"Аз бих подкрепил под 30 години да не гласуват, а също и жени да нямат право да участват в управлението."Че то като ти чета предложението , мисля теб да те лишат от това право.
отговор Сигнализирай
24
ХА, ХА
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До Анонимен"бабата е отивала да гласува за БСП" Не бе, отишла е да изрази радостта и любовта си към Баче Бо, докато не е спечелил и отново побягнал от отговорност.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Защо избирателите на БСП бързат да гласуват сутрин?Защото може да не доживеят до вечерта!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Ясно че бабата е отивала да гласува за БСП, още повече е била и учителка по *** език. Мисля, че ЦИК трябва да добави един глас към Нинова.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
партизан за бой се стяга! свобода или смърт! смърт на фашизма и чорбаджиите! да живее сесерето! ленин, сталин, димитров и пууууутин!
отговор Сигнализирай
20
бог да я прости
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
простотия да гроб, промитите мозъци! безбожието и родоотстъпничество, бог прощава дори и на тези, които ни спираха пред храма, БОГ, позволява кръст на гроба на комуниста, петолъчковци!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Бог да я прости, женицата.Тъжно е, но все пак добре правят, че съобщават подобни новини.Нека да си правят извод онези,които просто ги мързи да идат и да си пуснат бюлетината. Поне с няколко подобни "важни" персони говорих тези дни. "Защо няма да гласуваш?" Отговаря "Разочароваха ме всички!" Казвам, "Нали има опция, да не одобриш никого? Така ще покажеш, че съдбата на родината ти не ти е безразлична, че искаш нови хора в политиката!" Отговаря "А бе, я стига, ще се разкарвам вместо да си почина"
отговор Сигнализирай
18
хъ
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Защо политизирате смъртта на една възрастна жена?Що за новина?Що за коментари?
отговор Сигнализирай
17
Jon
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 14
Язък за бабата. Така става като се връзва на акъла на БСП.
отговор Сигнализирай
16
Геноцид
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Какво значение има за кой е щяла да гласува бабата бе, животни гнусни. Заслужавате си мизерията, в която тънете и ограбването на което сте подложени. Жалки подчовешки същества.
отговор Сигнализирай
Новини