BGONAIR Live

Шведът, който открадна такси, остава в ареста


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Две присъди и вече са заключили, че има трайни престъпни навици. А тукашните шведи имат по двадесет присъди и триста регистрации, като последното е нещо непонятно за нормалните хора. Само дето не са им раздали бланки за саморегистрация, да не се хабят и стресират полицайти.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Ясно е ,че българите сме най-културните а всички други са простаци , но има българи на които се плаща за да обиждат други българи.
отговор Сигнализирай
Новини