IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Изненадващ проблем: Европа се пренасити с газ, а танкери продължават да идват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

103
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
До 123:Светът е такъв какъвто си го направят хората.За момента го водят към ядрена война.С пропаганда няма да ни убедите как е различно.Цените са страшни,предстоят фалити.
отговор Сигнализирай
102
До 125
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Природният газ няма нищо общо с горивата за автомобилите :) там трябва да следиш цените на нефта.
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Редовно следя цените на горивата в Сърбия.Е,същите са като у нас.Явно Путин не го слушат там където определят цените на горивата.
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Газа няма никакво значение. Важното е хората да живеят с чуството, че имат проблем.
отговор Сигнализирай
99
до Справедлив
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
Я изгледай филма "Падането на Кабала" за любимия ти западен елит. Не е правен от руснаци, споко. За Украйна, изгледай "Донбаска пролет". Филма е български. Доброто винаги идва от изток, а лошото и Сатаната винаги се крият в сенките на запад.
отговор Сигнализирай
98
А
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Кьор фишек или както сега му се казва - фейк нюз. Да се пренасяне Европа с газ и това да у вярна означава само едно - големите консуматори които са промишлеността са или с ограничени производства или вече са фалирали. А чисто физически няма как да достигне газ колкото е необходима през пунктовете за разтоварване. Този фейк нюз се тиражира с цел натиск върху цената да падне до приемливи нива. Но всеки фейк издържа за малко и после лъсва като червени задни части на ***.
отговор Сигнализирай
97
ВНИМАНИЕ
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
БЕЗ РУСКИЯ ГАЗ НЕ МОЖЕ БЕ НИЕ ДА НЕ СМЕ ИНДИАНЦИ!! САМО ТОЙ Е ПОТЕНТЕН ЗА НУЖДИТЕ ! ТЕЗИ 100% СА ЛЪЖЛИВИ ТЕ СА РАВНИ САМО НА 10% ОТ ПОТЕНТНОСТТА НА РУСКИЯ ГАЗ ! НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЛЪЖИ !
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
До дни, дори до часове цените на газта и на нефта ще паднат както преди 2 години, но русофилите са *** и не могат да го разберат това нещо.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 12
Мали-и-и, колко ги е яд русофилите че има газ...ха ха ха.
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Всички само за газ говорят.И то в 21 век.И какво излиза-че използваме горене на газ за основен енергиен източник.Антитехнологично!Ами то и хората в пещерите така са се топлели!
отговор Сигнализирай
Новини