BGONAIR Live

Сталин е чудовище? Музеят в Гори разказва различна история


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

99
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 12
Тук Костов е в графата на губещите, а Бойко Борисов е победител.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
128 в България във всяко село има външен клозет просъществувал по дълго от въображаемото и фиктивно обединение на социалистическите народи наречено СССР. Толкова за СССР, не изкара колко един клозет, комунизма е обречен на провал където и да е пробван.
отговор Сигнализирай
97
Радослав
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
До 126: Германия е национал социалистическа бе мозъчен донор! Фашизъм в Италия и Испания! Колко хилядолетия са необходими на редовият цоцалист да го запомни това? Ей явно цоцализма е симптом на кретенизма или кретенизма е симптом на цоцализма? Научете го вече, 80 години не ви стигнаха!
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Какви са тези опорки пак? СССР е фиктивна страна която не просъществува. Основана е от поробени азиатски страни които имат най голям принос за разруха в човечеството. Има 15 члена от сателити на Русия. Накрая фалира заедно с половин Европа която е поробила. И има най мизерен принос за разгрома на фашизма от всички участници във ВСВ. Но обича да се купи с чужди постижения.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
В крайна сметка е победил, а това е важно за историята.Имало е момент, когато за малко да мине в графата на Хитлер, Ханибал, но си е останал победител като Чингиз хан, Александър Велики и Цезар.За три години от опасен комунистически революционер се превръща в любимец на американците и англичаните.
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
Може би музеят в грузинския град Гори разказва истинската история, а троцкистите-сатанисти от 70 години се мъчат да ни убедят, че Сталин е чудовище. Не им се получава.
отговор Сигнализирай
93
до
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Заради финската война СССР е бил изключен от ОН, последният акт на организацията.
отговор Сигнализирай
92
до
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Почвал е, финската война 1939, нападнал е Финландия.Даже е изключен от ОН.
отговор Сигнализирай
91
Паню Баирски
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Жалки безмозъчни въшкарници!
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Направете му икона, за да могат и комунистите да станат християни, както в Русия.
отговор Сигнализирай
Новини