BGONAIR Live

Сталин е чудовище? Музеят в Гори разказва различна история


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

89
сталин е казал
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
който нападне България, ще си има работа с мене!....а оня изкукалия, зад океана, не знае даже къде сме на картата!
отговор Сигнализирай
88
Зелевски е чудовище
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
Изби хиляда хора и продължава!
отговор Сигнализирай
87
Да допълня...
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До Руски *** 107 И за това Путин иска да унищожи САЩ. Благодарност по руски.
отговор Сигнализирай
86
Бах мама му.
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Сталин не е започвал война, за разлика от Путин.Ако ги сложим на везна , кой ще натежи повече.
отговор Сигнализирай
85
Бай Ганьо
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 16
Ами чудовището Чърчил убил хиляди индийци, бомбардирал стотици градове ненужно и убил хиляди цивилни включително и в България.
отговор Сигнализирай
84
ЕвроАтлантите
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
по Време на Сталин - бяха там къде Слънцето Не Огрява!
отговор Сигнализирай
83
Umnija
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 18
Имах честа да го посетя и пак ще го посетя. Велик човек направил много за България, благодарение на него границата с Гърция не е до Асеновград. А на вас от днес БГ мога да ви продам снимки от музеят.
отговор Сигнализирай
82
Сталин Само
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 18
Половин Германия - Взе, Путин - ще я Вземе - Цялата!
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 12
Труман е чудовище, което пусна атомните бомби над Япония. :)))
отговор Сигнализирай
80
Сталин е Победител
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
би Бащата на Урси, а Путин - би Урси - само Лузеери, при това Гоулеми в тоя Запад!
отговор Сигнализирай
Новини