IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Цветанов прави изкуствен конфликт, твърдят от Дондуков 1


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

234
Спокойно, до № 240
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Ще дочакате този списък. Нещата са стигнали до там, че няма как да не се публикуват мръсотиите на шефовете от ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
233
тото
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Пич, колкото и да им говориш на ***, полза никаква! Тези неща които не им изнасят, биват много бързо забравяни. 20 години тънем в ***, подиграха се с основния си електорат - пенсионерите, продадоха държавата на безценица, все едно им е бащиния, изнасяха пари в куфари, създадоха мутри и олигарси... и още много и много такива. Седефчов, когато имаше възможност да ги задава въпросите, си траеше като п...а. А сега се държи като плъх притиснат в ъгъла - опитва се да хапе. Баста. Бита карта е
отговор Сигнализирай
232
za 250
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Tam pyk vsi4ko e istina.................dosega edin fakt ne e obore, ''drugari '' ;; :))
отговор Сигнализирай
231
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
11 ноември. Това е денят Х за президентския проект. Очаква се точно след две седмици Георги Първанов да свали картите и да обяви създаването на гражданско сдружение, с което ще играе на изборите догодина. То ще се роди в зала 3 на НДК.Всички подробности по учредяването на новата формация са обсъдени на тайна сбирка миналата събота на "Дондуков" 2. На срещата са присъствали проф. Кръстьо Петков от Национално гражданско експертно сдружение "Глас", социалдемократът Бойко Радоев, земеделците Стефан Личев и Спас Панчев, лидерът на ЕНП Мария Капон, шефът на синдиката на енергетиците към КНСБ Божидар Митев, представители на "Гергьовден", кметове и интелектуалци."Бяхме в най-тесен кръг в сградата на Президентството, само хора, които имаме партийни структури в страната", призна участник в сбирката.Най-спрягани за шеф на организацията са ексминистърът на културата Стефан Данаилов и кметът на Благоевград Костадин Паскалев, издадоха участници в проекта. Двамата не бяха открити днес за коментар.Икономическата политика готвел екип на проф. Петков, организационен секретар щял да е Бойко Радоев. Засега е сигурно, че в името на формацията задължително ще присъства думата "България", твърди още източникът на "Стандарт". Според други пък формацията ще се казва "коалиция на духа".Датата на официалния старт на сдружението също не е случайна. На 11 ноември 2001 г. бе първият тур на президентския вот, в който бюлетини за Първанов пуснаха над 1 млн. българи. Седмица по-късно той победи с над 2 млн. гласа.Крайната цел на президентския проект била да спечели повече кметски кресла от ГЕРБ. Най-големи затруднения в момента имало с намирането на авторитетни, но неизхабени в публичното пространство лица, както и на млади хора.
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Маргарита Михнева: Костов прати Алексей Петров срещу Илия Павлов- Каква е била идеята на Иван Костов да внедри Алексей Петров в Кремиковци?- Основната задача, която получава писмено Алексей Петров, е да проучи каналите, по които Илия Павлов източва предприятието и на входа, и изхода.- Защо му е била необходима тази информация на Иван Костов?- Явно, че в главата на Командира се е въртяла идея за предстояща приватизация. Всички следващи факти доказват това. Първо - Иван Костов публично се обявява против схемата на Мултигруп и Илия Павлов. Мултаците са демонизирани в обществото. След това на прочистения терен идва удобното време за Костов. Той започва ударно да военизира Кремиковци. Създава желязна структура, назначава свои верни хора на възлови позиции, вкарва и Филко Славов с баретите.Сега разбираш ли защо е било необходимо на Костов това двойно управление на Кремиковци! Защо трябва по държавен ред насила баретите да управляват Кремиковци. И най-важното кой плаща за всичко това?!- Не се ли получава така, че схемата на приватизация е продължение на кражбата а ла Мултигруп? Каква тогава е разлика в управлението на комбината по времето на Жан Виденов и Иван Костов? Не е ли схемата СТАНИ ТИ, ЗА ДА ОТКРАДНА АЗ?- Лично Иван Костов назначава Дилян Димитров за шеф на Кремиковци. Член на борда на директорите е Марин Маринов, тогава зам.-министър на Александър Божков. Маринов пряко отговаря за приватизацията на Кремиковци. Муравей Радев, като министър на финансите, е принципал. Спомняме си огромните дългове на Кремиковци към бюджета - НЕК, БДЖ, НОИ и т. н. Да припомним, че тогава дори пристанищният комплекс Бургас, откъдето е изнасяна готовата продукция, също е държавен. Изброявам всичко това, за разбереш защо е била необходима военната структура на Костов и колкоголеми са били възможностите на Муравей Радев да спре източването и напълни държавната хазна!А той взе, че продаде Кремиковци за един долар на Валентин Захариев?! Вместо да се вгледа в имането на Кремиковци, вместо държавата да вземе парите си от комбината и да се разплати с длъжниците?! Нека припомним, че по това време дългът на Кремиковци само към държавните предприятия без лихвите беше 650 милиона лева. Нима тези милиони ги нямаше вътре в предприятието и Муравей Радев не знаеше, че предприятието е богато? Само да продаде влаковите линии и можеше да се налеят пари в джоба на държавата.- Нека да припомним кои други желаеха да закупят Кремиковци по времето на Костов? И защо надпреварата за предприятието спечели Валентин Захариев?- Ще цитирам само някой от кандидатите за купувачи: Ердемир световноизвестна турска фабрика за метали, австрийската фирма Фиосталпиме, Стено Марчегаля крупен търговец от Италия, водещи украински и руски фирми
отговор Сигнализирай
229
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Голям омайник е тоя - както го пише в библията.Майка ми така е заблудена по него. Казва: " Я, чуй колко умно говори човека, колко е сдържан и дрехите му стоят хубаво". Н Ще напрвя всичко възможно да я разобедя до месец два, заедно с нейната приятелка. Хората трябва да знаят, че измамника е много благ на думи. По същия начин преди 6 месеца двама с благи думи илъгаха майката на един приятел в Пловдивско - олекна женицата с 2 000 лева, но не се обади в полицията.
отговор Сигнализирай
228
седераст- милиционер
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Ей как са се наредили само ... ***- милиционер ...***- милиционер ...***- милиционер... и все едно и също злоба, жлъч и членоразделни животински звуци .... няма изречение, няма доводи, няма аргументи ... абе седерастка работа
отговор Сигнализирай
227
Многопартиен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Аз съм Николай Камов. До сега по правене на партии и гласуване за различни партии ме е побеждавал само Ал. Томов. Гласувал съм за кой ли не. Отчитам обаче за грешка, че подкрепих ГЕРБ. Следващият път ще подкрепя Първанов и Алексей едновременно. И това го мога. Като мен има много хора, например 90 % от подкрепилите ГЕРБ са такива.
отговор Сигнализирай
226
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Какво безсилие, каква немощ лъха от форумците ***.... личи и в поста на 243
отговор Сигнализирай
225
IND
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
На 29 март 2004г. Първанов връчва орден "Стара планина" на Ахмед Доган!Дека приключим до тук със споровете кой е Гоце и за какво се бори!
отговор Сигнализирай
Новини