IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Първанов пусна указа за обнародването на Бюджет 2011


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

126
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Как не те е СРАМ
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
ТРИПЕР,ТРИПЕР................
отговор Сигнализирай
124
ор
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Доводите му:Още по тематаДепутатите приеха изцяло Бюджет 2011 макроикономическата рамка е несигурна и оптимистична; необосновано завишена е оценката за реалния растеж на брутния вътрешен продукт; приходите са силно консервативни и подценени. Първите два довода противоречат на третия! Лоша икономическа среда и нисък разтеж, то тогава къде ги видя Първанов подценените приходи в бюджета?
отговор Сигнализирай
123
Kari
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Този човек как има смелост изобщо да се изказва.Бил историк, а не помни дори последните 4 год. Носи титла "президент", а не е направил НИЩО за хората на БГ. Като го свалим от власт трябва да го пратим, редови труженик в някой АПК, което неговата партия приватизира, че да види как се живее в БГ на БКП (БСП).Лесно е като си ухо на ДС и ти плащат, ама като си борещ се за утрешния ден БЪЛГАРИН, очакваш президента да защитава държавата и нейната конституция и да подкрепя премиера, а не да плюе врели.
отговор Сигнализирай
122
ГЕРБ обещаха/изпълни
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
17. Обещание. Отпадане на минималната работна заплата. Неизпълнено!18. Обещание. Намаление на пенсионната осигуровка от 23 на 10%. Неизпълнено!19. Обещание. 7% данък върху доходите и 1000 лева необлагаем минимум. Неизпълнено!5. Обещание. Финансова децентрализация на общините. Неизпълнено7. Обещание. Конкурсно начало и при избора на научни изследвания, които да бъдат финансирани с пари от бюджета. Неизпълнено!8. Обещание. Премахването на монопола на здравната каса и въвеждането на индивидуални здравни партиди. Неизпълнено9. Обещание. Ревизия на всички заменки, спорните приватизационни договори и сключени концесии.Неизпълнено!10. Обещание. Върховенството на закона и независимата съдебна система. Неизпълнено!11. Обещание. Премахване на безконтролното следене в Интернет от МВР. Неизпълнено!12. Обещание. 10-12% икономически растеж годишно. Неизпълнено!13. Обещание. 20% ръст на доходите годишно. Неизпълнено!14. Обещание. Средна работна заплата 1500-2000 лева. Неизпълнено!15. Обещание. 15% ДДС. Неизпълнено!ще направим съпоставка на обещанията и тяхното изпълнение. Избрахме двадесет от тях, които намираме за по-съществени измежду всички направени такива.1. Обещание. Поддържане на балансиран бюджет. Неизпълнено!2. Обещание. Намаляване на осигуровките с 5%. Неизпълнено!
отговор Сигнализирай
121
Любомирчо
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Забелязвам едно и също нещо всеки път.Всеки път се говори за човека които е коментирал нещо независимо дали е прав или не. Да Прием че Първанов е много лош направо той е прецакал България до момента. Това прави ли бюджета добър. Това означава ли че не трябва да има критики по него. Отново повтарям със непракъснатото изливане на помия върху Първанов подкрепата за него нарстава особено когато е недоказани слухове това е доказан психологически факт. Незнам дали в Симеоново го знаят това.
отговор Сигнализирай
120
СТРАНДЖАТА
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Единственото, което прави Гоце от година и половина е предизборна кампания,която е крайно отрицателна и се заключава в плюене по ГЕРБ, но може би е забравил, че в България нито една отрицателна кампания не е успяла......Вчера се издъни, като даяви най-невъзмотимо, че той е участник в най-големия сблъсък на прехода - между него и Иван Костов?!?!?!... - започнал е да се взема дори насериозно...
отговор Сигнализирай
119
Аз
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
В България стабилността на пенсионната система зависи и от схемата им, в смисъл доколкото тази схема се спазва. Законът регламентира хората да се осигуряват солидарно с работодателите при определена схема, върху пълния размер на доходите до 2000 лв. Какво се случва на практика? Пишат се договори с ниски заплати, а се плаща друго. Тайна ли е това? Не. Вземат ли се мерки срещу него? Не. Правителствата си затварят очите. А падането на тавана на осигуровките изисква и падане на тавана на пенсиите.
отговор Сигнализирай
118
rumen221
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Приятели,Не се вързвайте на внушения, като триста грамови шаранчета, на гола кукичкаПоловината от най-стабилните пенсионни системи, като Холандската били капиталови, да, Но другата половина са разходно-покривни!- Като добре казва някой, Стабилността на пенсионните системи не зависи от схемата им, а от стабилността на икономиките!!!Освен тона:- Не става ясно, какъв е размера на вноските в тези СТАБИЛНИ системи и има ли таван на доходите за пенсионно осигуряванеАко имат таван на осигуровките и 10% от населението присвоява 90% от доходите, както в България, нито една от системите им няма да издържи, независимо от стабилните им икономикиХайде по-малко гола пропаганда и повече човещинаНяма нищо по-демократично и по-сигурно за хората, дори в условия на перманентната икономическа криза при капитализма, от разходно-покривните пенсионни схеми!!!
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 10
Човек който излъга целият народ,човек който цял живот е бил доносник и ***,за него има само едно определение - ***
отговор Сигнализирай
Новини