IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Без уволнения - заръката на Борисов е изпълнена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Всички са за уволнение , но Боко е страхливец и никога няма да посмее да го направи защото :1 От парламентарната му група ще го отсвирят веднага, а той е велик и горд - не обича да губи 2 Ще му изкарат всичките кирливи ризи 3 Защото Боко си е просто такъв , днес каже едно , утре друго , но на умряло куче винаги нож вади !
отговор Сигнализирай
70
hagen
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
Много се спекулира с това че един министър бил син на шофьор друг син на партиец от БКП и т.н.Сигурен съм че и тези които пишат тези глупости са или партийци или техни чеда.Не може 45 години всеки да се стреми да става партиен член или го принуждаваха да стане такъв за да може детето му да влезе във ВУЗ ДА НЯМА НИЩО ОБЩО С БКП.И сега да се спекулира с това.Тези неща ги пишат или хора на 20-30год. или изкукали пенсионери.
отговор Сигнализирай
69
Бат Бонус
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
И един мармот завива бонусите в станиол...
отговор Сигнализирай
68
Житан
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Уфффф...олекна ми щото мислех че тия26ст.към пенсията ми оня месец са бонус и требвало да ги връщам
отговор Сигнализирай
67
калоян
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
наистина има логика в тово,че господ наказва самозабравилата се вихрушка от политици който за 20 години станаха милиардери а народа го обрекоха на глад,мизерия и безработица.аз същто вярвам в бог и съм сигурен,че тези и потопи и наводнения не са случаини а божие наказание за герб и политиците.изглежда бог е много ядосан на герб щтом потопи българия .знем,че бисер изчезна от картата на българия.знаеме че черно море заля бургас и варна.знеме,че дунав е наред сега. а какво да кажем за искъра и панч
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Извиняваите ама как може някои да върне такава голяма сума за толкова кратък срок?Невярвам всички да са си я кътали , кражбите са по големи.И ще кажете какво значение има ,ами след като един *** чиновник взима савсем законно толкова колко ли е взел под масата ,просто ми писна тук се краде с ненормални количества и после иска някои да имаме икономика и заплати как да стане като *** чиновник за година може да вземе милион
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Държавата била добре при Станишев...От 20 + години не можем да се оправим, защото именно комунистите не спряха да крадат.Аз лично бачкам доста и съм добре.Вярно, надутия строителен балон от БСП се пукна и тоя сектор наистина не е добре. Не са добре и тия дето купуват домати и после ги препродават.Ами произвеждайте нещо бе, лентяи.Аз не знам кой българин обича даго управляват турци, обаче явно има. Само дето не съзнават, че именно БСП съсипаха икономиката, за да върви турската.
отговор Сигнализирай
64
Цирк
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Циркът продължава ! Не е важно, че мазниците са си писали сами на себе си възнаграждения (освен високите заплати и "комисионните"), а е важно, че ББ се направи на честен и ги нахока :) Що не ги накара ПРЕДИ скандала ? Не е знаел :) И Дянков Пицата ли не е знаел??????
отговор Сигнализирай
63
до 72
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Имаш нужда от специализирана помощ!!!Нищо лично!!!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Не стига , че са нагли, но са и големи лъжци.На парламентарните избори през 2009-та БКП победи БСП. ГЕРБ са децата, внуците и обслужващия персонал на БКП елита. Ето и фактите: Росен Плевнелиев - бившия първи секретар на комсомола в Благоевград. Бойко Борисов - бил е охрана на Тодор Живков,секретар на УК на ДКМС на училището в Банкя, преподавател в Академията на МВР,баща му е бил полковник от МВР. Николай Младенов - последният комсомолски секретар на учкома на 114-та английска гимназия,син на дипломат по байтошово време. Цветан Цветанов - син на шофьора на Григор Шопов - шефа на ДС преди 89-та. Трайчо Трайков - внук на шефа на комунистическия земеделски съюз. Лиляна Павлова - внучка на Георги Павлов партизанин от бригадата "Чавдар",член на ЦК на БКП, министър на химията и металургията. Диана Ковачева - дядо и е бил личния шофьор на Васил Коларов и Цола Драгойчева. Симеон Игнатов - бил е секретар на ГК на ДКМС на Видин. Зам. финансов министър Владислав Горанов - негов кум е личния масажист на Тодор Живков. Дилян Добрев - баща му е бил последния партиен секретар на Кремиковци.
отговор Сигнализирай
Новини