BGONAIR Live

След речта: Всички в Европа говорят за Плевнелиев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

297
Бай Иван
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Никой не хвали Турция, относно Русия, въпрос на мнение. И аз не я харесвам и затова си казвам моето мнение.
отговор Сигнализирай
296
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Войната в Донбас доказа, че "вечна дружба" с путинова Русия е смъртоносна за всички съседни страни !
отговор Сигнализирай
295
ха-ха
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Голям смях бе, говорели за пишман президента ни, който си е срам и позор за българската нация и институцията му като такава. Ами ще говорят как няма, той толкова се старае да плюе по Русия. Аз даже се чудя как не е агитирал все още ЕС и НАТО да обявят война на Путин, защото е диктатор и враг на еврогейския съюз!
отговор Сигнализирай
294
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Щом троловете сипят огън и жупел срещу президента значи човека добре си върши работата
отговор Сигнализирай
293
bluesky1
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Г-н така наречен президент, в България е налице тотална деградация на законност и държавност, няма система, която да не е изгнила, корумпирана и тотално скапана. И за това не е виновна Русия или Путин, виновен е мафиотският политико-икономически елит на страната. За Вас обаче е важно да "оправите" международното положение! Питам се не Ви ли е срам да сте президент на такава мижава ***, а да имате лице да се изказвате от такива трибуни?....за която *** и Вие сте отговорен...
отговор Сигнализирай
292
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Росенчо просто изплагиатства речите на генералния секретар на НАТО, вкара части от речите на Обама, Кери и части от речите на няколко брюкселски политика и вече шум небесата каква велика реч направил...Да не говорим, че през цялото време не вдигна поглед от листа, защото това не са негови мисли за да говори свободно.
отговор Сигнализирай
291
помашари
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Той и Първака от Сирищник е помашар, на той само стреляше по кози, а този даже като ходи се препъва. Е га не ги тресне по некой метеорит и двамата, мнооого сме заспали...
отговор Сигнализирай
290
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Тоя комсомолец и пораснал зубрач не става и не може да стане Водач на българите. Просто не е на мястото си.
отговор Сигнализирай
289
до 441
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Помахай му за сбогом, защото няма да се кандидатира пак.
отговор Сигнализирай
288
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 20
Това е моят президент
отговор Сигнализирай
Новини