BGONAIR Live

ДАИ със спецправомощия срещу споделеното пътуване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Ми тази новина е уклончива и подвеждаща. ДАИ нямат право да спират леки автомобили на пътя и да разпитват пътниците вътре кой какъв е и за къде пътува... А няма и да имат...
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Ако стопаджийка ме възмезди натурално,аз,като съвестен гражданин по,кой тарифи трябва да платя на бюджета,като за луксозен ескорт,или,като за гараджийка,или ДАИаджиите,ще имат оценителна скала за девойките!?
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Преди Роднина милиционер роднина милиционер Днес ДАЙ споделено пътуване ДАЙ ПАРИ
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
V EVROPA TOVA PUTUVANE E POSVOLENO. SVERETE SI CHASOVNIZITE , NALI SME V ES.
отговор Сигнализирай
38
овцамислител
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
"събирането на сведения от превозваните лица е способ за събиране на доказателства в административнонаказателното производство, което в момента е невъзможно"Супер, създават закон който противоречи на друг закон. Евентуално наказателно постановление на база на такива доказатества веднага би паднало в съда. Само генерират работа за съдилищата.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Значи има ли 2 *** в една кола е за проверка ! И ако нямат нищо общо значи са за глоба.
отговор Сигнализирай
36
Apokalipsis
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
ДАЙ: тоя приятел ли ви е?ПРИЯТЕЛ: не!ДАЙ: ИЗЛИЗАЙ ВЕДНАГА ОТ КОЛАТА И ЛЯГАЙ С ЛИЦЕ КЪМ АСВАЛТА, РЪЦЕТЕ НА ВРАТА!!!
отговор Сигнализирай
35
Ванката
преди 10 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Колата си е моя и ще си качвам които си искам АЗ още по малко ще давам обяснение на некви пррости калъфи.
отговор Сигнализирай
34
мммда
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Значи ли , че ДАИ могат да спират леки коли?
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Автобусите да се борят с конкуренцията,а не да прокарват лобистки закони,малко сива икономика вреди само на самохвалството на Баце !
отговор Сигнализирай
Новини