BGONAIR Live

ДАИ със спецправомощия срещу споделеното пътуване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
TOVA E STARA SOZIALISTICHESKA FILOSOFIA DAKARANA OT MOSKVA , DA NYAMA PECHALBA A VINAGI DA TI E MURLYAVO. VINAGI DA SE CHUVSTVASH VINOVEN, GUSEN I KATO TE SANKZIONIRAT DA SE POKASVA SILATA NA SAKONA.!!!! I TO PRED OBIKNOVENIYA CHOVEK . SHTO TO TIYA KOITO BURKAT V MEDA S DURSHAVEN BENSIN SA TYAH SANKZII NYAMA.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 56 Не харесвам 0
Със споделено пътуване ми е:- по-евтино- по-бързо- по удобно- пътувам в час, който е удобен - пътувам с по-малко хора- рискът да вися на магистралата, заради повреда на автобуса отпада- рискът да стана участник в ПТП е по-малък Я пак ми обяснете, защо всъщност трябва да пълня гушите на алчните келяви превозвачи, които плачат по телевизора, че на загуба ме возят... ?!?!?
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Гласувайте пак за ГЕРБ и още по-откачени работи ще измислят. Може би пробват докога могат да издевателстват над нас, а ние да ги търпим от страх от мутрите.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 47 Не харесвам 0
Aвтостопа забранява ли се?
отговор Сигнализирай
18
Жоро с моторо
преди 10 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Стягайте се колеги шофьори. Купувайте касови апарати, и ролки хартии... Вече като качите някой, задължително му давате билет, фактура за билета, пътен лист. А от него изисквате писмено обяснение къде и за какво е тръгнал там. Просто ей така, да не берете срам като ви спрат от ДАЙ - МЕРСИ.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
16
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
До Анонимен15И докато тече проверката,да са с белезници и по очи върху нагорещения асвалт !
отговор Сигнализирай
15
zeus
преди 10 години
Харесвам 69 Не харесвам 0
В закона за движение по пътищата няма изискване с лека кола да спирам на ДАИ, така че да ме хванат за шалтера. Не, че превозвам някого, ама цялата тази полицейщина и слугинаж на определени кръгове ми идва в повече!
отговор Сигнализирай
14
Altego
преди 10 години
Харесвам 61 Не харесвам 0
Може да измислят въпросник за доказване на приятелството - имаш ли жена, деца, как се казва котката, ***, баща ти... Помните ли едно време лексиконите?... Абе не знам дали те са слънчасали, или ние, че още ги търпим....
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 49 Не харесвам 0
За да пътувате заедно в кола,трябва да сте роднини до второ коляно,по съребрена линия,брачна двойка,или гей двойка,(няма да ограничаваме 'ората,я)
отговор Сигнализирай
Новини