IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Първанов: Окуражителният доклад на ЕК трябва да ни стимулира


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Ама какво става?!?!Защо няма слюнка в това изказване?!Да вземе пример от бат Серго, тои направо ***, не плюеЕвала на Първанов
отговор Сигнализирай
14
Петров
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Този ще дойде най-голям тарикат - не започна да плюе като другарите си и разни там други,а я подкара с меката!Все пак като каже "дорър ден" трябва да погледнем къде е слънцето защото то вече може и да е залязло!
отговор Сигнализирай
13
VQRA
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
ei nai posle da kaje6 ne6to polojitelno za tova pravitelstvo,ama ne6to vid1t ti e ugrijen,za6to li be GOCE.
отговор Сигнализирай
12
Dan
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Ей какво ли не прави за спонсорите си, и добра дума за правителството каза, аз съм научен на социалист да не вярвам нещо е замислил агент Гоце, иска да покаже как радее за доброто на България ли...ама маааалко е закъснял ..в края на втория мандат!
отговор Сигнализирай
11
Докладван
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Защо ли, имам чуството че този доклад няма да ми напълни хладилника?!?!Нещо ми писна от прогрес само на хартия...
отговор Сигнализирай
10
Гащник
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Виждате ли короната над главата му ? Това е знак !!! Това е новия ни цар !! Да живее царя УРААААААА !!! Царя другар Герги !! Да живее цар Герги най-човеколюбивия цар на земята !!! Цар Герги е пряк потомък на Ивайло - народен цар е !! А сига да седним да си утрежим кашкавал и да ядем ляп в чест на новия ни цар.
отговор Сигнализирай
9
!
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
ТОЯ СЕЛЯНИН ВЕДНАГА ДА СИ ТРЪГВА ЗА СИРИЩНИК
отговор Сигнализирай
8
Хайдутин
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Какво да ни стимулира ? Да се изакаме ли ? Не разбрахте ли че няма оправия за нас. Щом не сме могли сами да се освободим от турско. Гърците, сърбите и румънците са могли а ние само с руска ръка, към която като неблагодарни *** я хапем. През татово време като биеха с пръчка всички работеха имаше "цели" строяха се заводи, производство истинско развитие. Да се предаваме и да ставаме район на Германия, Швеция или Швейцария (САЩ няма ни огрее), иначе няма оправия. Да живеее Велика Швейцария !!!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Да си гледа боядиса в червено овцете в Сирищник за електорат и да не се изказва по въпроси, по които никой не иска да го слуша!
отговор Сигнализирай
6
ГОЦЕ ПЪРВАНОВ
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
БРАВО НА ГЕРБ!
отговор Сигнализирай
Новини