IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Хиляди на протест в Амстердам срещу мерките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
ОМГ
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 13
"ама пращат копоите си да ги обливат с водни оръдия на минусови температури"Не дрънкай наизуст. В Амстердам минималните (нощните) температури не са падали под 2 градуса. А дневните максимални се движат между 6-10 градуса.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Ако може личности като Тиквата да не спасяват живота ми.Благодаря!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
До 19.Не, тук не сме най-умните, нито най красивите. Повечето от нас тук, съдя по изказванията, искат просто да не ги лишават от собствеността върху телата им, да не национализират личното им здраве като публична държавна собственост, а после, в името на общественото здраве, да ги лишават от елементарна човечност.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Революционери много. Първо си оправете живота, след това света.
отговор Сигнализирай
20
Калофер
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Тренират за мъжко ледено хоро насред Амстердам.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Всичко тука разбирач, света ще оправя, държавите криви. А тук са най-умните и красиви бахури.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Полицаите ги разгонили тук, власта ги затворила там, правителството ги ограничило в нещо друго... А къде са лекарите? Лекарите са в основата на всички тези извращения и гаври с цели нации. Лекарските съсловия дават тон, често пъти и ултимативен, на политици и управляващи, лекарите са сивите кардинали, властимащите патриции на настоящото, а нас останалите третират като плебеи, непълноценна раса, работна сила, обществен консуматив и разходен материал.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 36 Не харесвам 7
"намалете си случаите , кротнете се малко , спазвайте някаква дисциплина и ще ви свалят мерките"Това не е истина! Вече съм убеден, че никой няма доброволно да ни върне предишния живот!Защо не ни кажат кога и при какви точно условия ще махнат ВСИЧКИ мерки?Защото нямат изобщо такива намерения!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
До 13.Видях съмишленик в това, което си написал. Бъди здрав!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
Здравната им система нямало да издържи. Ами много хубаво, че няма да издържи. Ще бъде хубаво, ако и тук не издържи и се разпадне. И без това никаква полза от тези лекари. Винаги е приятно да се чуе, че психясали тирани не издържат. Ама нямало кой да ме лекува! А те лекуват ли ме? А ще ме излекуват ли в бъдеще от каквото и да било? Лекарски ***, та дрънкат.
отговор Сигнализирай
Новини