IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Юрген Рот: Правен нихилизъм владее България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
нали Филчев каза в кратко интервю - "АЗ пишех законите БЕ .."// Значи кой пише НАШИТЕ закони и те отговарят ли на ЕВРОПЕЙСКАТА ПРАВОВА СИСТЕМА ? НЕ !!! Цирк
отговор Сигнализирай
59
ПИТОН 357
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Нужна е тотална чистка в съдебната система: прокурори, съдии и следователи, всичко е затънало в дълбока корупция. Бойко няма капацитет да се бори с тази изродска мафия.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Тоя ще се окаже много вещ. Що не си гледа полицейската държава и да не дава мнение. Аман от " професионалисти" и знаещи. Все някой дава акъл, не че го има в излишък. То не бяха американски посланници, германски политици и пр. Още малко ще ни казват кога, как и къде да си оправяме жените, понеже тяхните си правят каквото искат и се .... като за световно и хич не им пука какво мислят германците по въпроса само да им е в...е.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
И аз това се опитвам да му кажа с пост 56:))Мъка братче!
отговор Сигнализирай
56
47
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
50Дори не си разбрал какво казвам!Трагедия!
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Абе човек! Ти можеш ли да четеш:) Имаш ли логическо мислене:) Този когото упрекваш, защитава тезата за ненамеса във вътрешните работи:) Боже! Мислех, че щом аз съм схванал смисъла и други ще успеят, но под мен имало и други интелекти:)
отговор Сигнализирай
54
Ат-ака
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
С глуповатите си националистически брътвежи не си по-изправен от останалите. Държава не се ръководи с емоции и ненавист, а с прагматизъм и логика. Бих ти препоръчал някои книги, но знам, че няма да ги прочетеш. Знаем, че всички "гордо изправени българи" си живеят в свой свят и реалността няма значение за тях. Съдебната власт трябва да бъде балансирана от изпълнителната и законодателната. Щом не се случва, значи останалите две са прекалено немощни да го правят. Проблемът е и в тях.
отговор Сигнализирай
53
хиперактивеннихилист
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ако беше само правен нихилизма, щяхме да сме добре...
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
47Какво да прави човекът! Наученият да пълзи, не може да ходи изправен:) Чака все да му кажат кое е правилното отнякъде:)Трагедия!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Е кой ще промени правната система ? НИКОЙ И НИКОГА. Това е Бастилията на .....чао, губя си само времето
отговор Сигнализирай
Новини