BGONAIR Live

Нова книжка: След листовки, а може и опреснителен курс


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нова ХРАНИЛКА!!!!!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Не е ли по добре да се уволнят всички комисии занимаващи се с движението в България, да вземем който и да е западен правилник и да го приложим в България!!!
отговор Сигнализирай
42
Кратун
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аз като ви разправях още преди 2 години, че идеята на КАТ за решаване на проблема с катастрофите е да се намали броя на шофьорите и че ще дойде ден, когато ще ни награждават с правото да изкараме шофьорски курс.... Ако и това преглътнем да но го натресат, не сме народ, а стадо за стригане!
отговор Сигнализирай
41
Американ
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
До Анонимен 46:Ми акъл явно не се взаимства лесно, та и с доходите така...
отговор Сигнализирай
40
Американ
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До АЛОООООО!Глупости! Това става само като взимаш книжка в щата.А ако направиш нарушение и кажеш че не знаеш къде си сгрешил тогава те пращат на курс.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Поредния керетенизъм.... Не правилника, а дисциплината и културата са проблема на омутрясалите шефьоре!!! Как не го разбраха тъпите ви глави.....Шофирам непрекъснато от 1986 г. Не съм санкциониран до сега за никакви нарушения. И аз ли трябва да се явявам отново на изпит ??!?!? Ба си тъпата управя. После се чудите защо хората напускат от ГБ
отговор Сигнализирай
38
АЛОООООО!
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До АнонименВ САЩ те пращат на листовки АКО СИ НАПРАВИЛ НАРУШЕНИЕ!
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Според него такава практика е взаимствана от САЩ.Как пък не взаимстваха нещо което да вдигне доходите !?
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Гражданска отговорност,Винетка,Данък и Преглед прави някъде около 500 лв. една заплата на *** работник.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Явно трябва всички да станем нарушители за да не се ядосваме !Като нямам книжка не ми трябва и Гражданска отговорност и данъци и преглед да плащам а като ме спрат да ми правят ДНК за да остановят ,че съм аз.
отговор Сигнализирай
Новини