BGONAIR Live

Нови нощни камери ще следят за реда по пътищата

Над половин милион са глобите за превишена скорост

Снимка: Булфото архив

Снимка: Булфото архив

Над 700 000 шофьори са глобени за превишена скорост от началото на годината, съобщава БНТ.

След въвеждането на новите мобилни камера в Пътна полиция все повече нарушители се засичат в тъмната част на денонощието.

Най-високата глоба, наложена за бързо шофиране, е 1 600 лв., а най-бързият автомобил е бил засечен с над 220 км/ч.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата