IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Равносметката от протеста снощи: Двама ранени полицаи и арестувани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

180
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Бабичките на Бойко яко шарят из нета да го хвалят за един вибратор с ликът му....
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Кракачанов трябва да е новият министър прецедател.Направил толкова много за Армията.Иначе пак ще имаме БСП-ДПС коалиция.
отговор Сигнализирай
178
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Значи за снимките и записите на Бойко няма разследване, а тези на Божков веднага са категоризирани за истински, сметни ква прокуратура имаме и в ква държава живеем, слуги на властта, Каскета и Бойко си правят квото искат, утре и вие ще бъдете записани и вкарани в затвора без съд, докато Боко пълни чекмеджетата с пачки и злато. Батко Пачков - Чекмеджето, уби 2 млн българи за 11 год. Нечуван геноцид над българи.
отговор Сигнализирай
177
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Ясно,че Борисов ги е организирал- той вече няма полезни ходове и започва да прави глупости, които ще му изядат главата.
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
България трябва да бъде с Русия
отговор Сигнализирай
175
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Спокойно ще им скачаме по главите на изборите на тия свне.
отговор Сигнализирай
174
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
ГЪРБАВИТЕ бабички на Бойко пак се ежат в нета! Няма кой да ги почеши и се надяват вожда тайно да ги оплоди за добре свършена работа.
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Тези протести ако се случат в Русия и има провокации с полицията и нападене над полицията веднага идват жандармерията и ги пребива от бой и после ги карат в Сибир
отговор Сигнализирай
172
До 235
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Адресът ми е : внамайкати хралупата !!!Хахаха..Айде,че в Англия е 8.00ч трябва да започва реденето на равтове в склада на Амазон ,под зоркото око на пакистанския ти супервайзър !Рооооб !
отговор Сигнализирай
171
Mhm
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До 222Ми ти си ***. Система без партии не е възможна в корумпирано общество. Всекй по-голям работодател се кандидатира барабар с родата и после изкарва под строй работниците от завода. Никой нормален човек няма шанс. Ще стане манджа с грозде и всеки ще си гледа само собствения интерес. Партиите крадат но от време на време правят нещо,за да замазват очите. Ама ти си ***,за да го проумееш
отговор Сигнализирай
Новини