IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Първо ваксини за медиците, за най-уязвимите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

121
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Още от първия ден на новия министър на вътрешните работи ще бъде арестуването и задържането на лицата Гешев, Борисов, Пеевски и Мавродиев. За втория ден списъкът е по дълъг. На третия ден предполагам Борисов ще одреже езика на Цацаров, а по късно като спи Гешев на свой ред ще одреже езика на Борисов. Далавери Симеонов и Марешки ще цъфнат пред новия главен прокурор с папки лично подписани показания кога и колко са лъгали и мазали за Борисов. Дано стане така, че държавата съди хунтата, не хората
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
България беше християнска нация, докато не се появиха американските мародери, служители на Сатаната. Сатаната не е старо суеверие, той е изкуствен интелект, създаден за да управлява матрицата. Той не е БОГ, но иска да го смятат за такъв и е завербувал елита по високите етажи да работят за неговите цели, в замяна той им дава технологии и знания, които черпи от Астрала. Те служат за нашето дигитализиране, за премахването на божественото от нас и превръщане в киборги. Не се ваксинирайте !!
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До 120От кой автор е "твоята" Библията бе "Драскач";)
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ваксините до колкото са ни втълпявали, трябва да се слагат преди очаквана епидемия. Като грипните дето се правеха септември октомври. При еилнеещ вирус от вече 10 месеца според същите капацитети е безсмислена. Кога да им вярвам? Преди? Сега?
отговор Сигнализирай
117
Онзи
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Истински геноцид. Първо заличаваме медиците, другите ще си отидат, като няма кой да ги лекува.
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
В Библията пише че ваксините с патент 666 са дело на Дявола.Някой ще спори ли с Библията !!??
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До Анонимен 116Накой да ти е забранил да си я сложиш?
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
който си сложи ваксина ще получи люти струпеи и яростта божия ще се изсипе върху него- йоан откровение
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Представянето на Спутник V пред ООН започва след 3 часа.
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 15
Каквото и да пишите тук, не малко хора чакат тези ваксини. Не всички са необразовани параноични хейтъри в тази държава.
отговор Сигнализирай
Новини