IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сербезова ще прави одит на всички спешни отделения у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Изтръпнал бил на речта на Копейкин баххти баламуррниците хахахахах.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
До Василев Слушал съм му няколко речи. ПОПУЛИСТ най-чиста форма. Нито знания, нито идеи има какво-как да промени, нито желание.
отговор Сигнализирай
30
Татяна
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Хората се страхуват да влязат в болница и това не е от вчера. Здравеопазването ни отдавна не е това, което трябва. Сега нещата вече са трагични. ПП ни обещаха положителна промяна. За съжаление, в нито една област не се забелязва такова нещо.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Дрън,дрън,чи пляс! Лъжите им нямат край.Той и Асенчо щеше да съкращава 30 000 държавни служители, но назначи един вагон министри заместници на министрите и заместници на заместниците.Само лъжат и мажат.Назначиха си любовниците,кумовете,шурибайките,приятели.Нали видях на два стола седяха министри в НС на клетвата на Радев.Нямаше толкова столове,колкото министри измислиха.Тази лъже като адаша си Асенчо.Кукумицин.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Вършат си работата само за богати пациенти. Останалите се чувстват виновни, че ги безпокоят.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Червени прашки много ясно!!!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Сербезова да не се мотае, а да подава оставка
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Моята майка страдаше от високо кръвно и една вече през октомври миналата година, се почувства много зле, задушаваше се, викнахме бърза помощ, те ни казаха, че няма смисъл да я вдигат първо, защото по техни думи - жената си е вървяла и било безнадеждно да я караме и второ, нямало легла в болниците, а и с този Ковид много лошо. И така майка ми в рамките на 5 минути след като дойдоха почина от инфаркт. Беше на 79 години, но това не оправдава тяхното бездействие! Ужас просто!
отговор Сигнализирай
24
Василев
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Днес нарочно си пуснах да чуя речта на Костадинов. Повярвайте, изтръпнах! Човекът говореше от сърце. И прав е! Ако новата власт има претенции за носител на морала, тази жена трябва да си подаде оставката. Какви одити, какви проверки?
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Гасим пожари и така от време оно. Промяната ли - тая вече е спала с половината министерство ей това е промяната.
отговор Сигнализирай
Новини