IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кмет на "Възраждане" плаши: Бил получил призовка за мобилизация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Елементарно Уотсън
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 23
Наистина са го мобилизирали но от руската пета колона да лъже и да разпространява кремълска пропаганда :)
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
До АнонимеН Ти не отиде ли в Сирия да се бориш срещу Асад. Айде отивай, бори се за един по добър свят :D
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 23
Ако Русия сега разпердушини Полша, Румъния, Германия и сравни със земята големите градове, какво тогава, след като никой не налага санкции на Израел за Газа, какво ще правим с Русия? САЩ ще задействат петата клауза и ще рискуват живота на 300 милиона американци, заради няколко милиона европейци?
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 13
Европа е в колосално икономическо бедствие - трябва да помага и на Украйна и на Израел. А ако зимата е студена и цената на енергията скочи, как ще се справи, като и сега не се справя дори само с Украйна? От друга страна ако откаже да помага, тогава САЩ ще врътнат кранчето с газта и ЕС умира на момента. Продължи ли да помага, тогава все повече затъва във дълбока икономическа криза - структурна и системна. ЕС го чакат тежки години, а за васалите от периферията няма да бъде тежко, ще бъде ужасно. Освен това започва голяма вълна миграция. Само Русия и Китай ще останат оазиси на стабилност.
отговор Сигнализирай
13
Анкетьор
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 10
Интересно ми е, някой би ли отишъл ако му изпратят такава повиквателна. Палец нагоре ако ще си го преместите в случай на получаване на повиквателна и палец надолу ако бихте отишли.
отговор Сигнализирай
12
MaйMyнaтa
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 7
Добре е да се даде път на младите, и теэи които не са били в каэармата. Но, тва го решават военни, а при тях няма мисъл.
отговор Сигнализирай
11
Ножа е с 2 Остриета
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 5
не се знае, тези като ги Въоръжат чрез Мобилизация - Оръжието им срещу кого ще се Обърне!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 1
Toя Маргарит от Сливен няма ли да го уволняват вече? колко такива призовки праща да плаши?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 4
През шнура ми е. Това листче отива директно в коша и случая се забравя.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 15
тия възрожденци не обичаха ли да бранят родината що се притесняват от казармата.
отговор Сигнализирай
Новини